|
کدخبر: 123604

دارندگان سهام عدالت مشکلات خود را چگونه پیگیری کنند؟

سهامداران در ۱۴ کارگزاری می‌توانند مشکلات خود را از طریق تماس با واحد‌های پاسخگویی پیگیری کنند یا اعتراض خود را در وزارت اقتصاد و امور دارایی ثبت کنند.

در فرآیند فروش سهام عدالت دارندگان با مشکلاتی از قبیل عدم ثبت درخواست فروش سهام در هر دو مرحله ۳۰ درصد اول و دوم، تاخیر در فروش و واریز پول سهام، فروش بدون اجازه ۳۰ درصد دوم، مغایرت در اطلاعات و… روبه‌رو هستند.

سهامداران می‌توانند درخواست فروش سهامشان را در هر دو نوع کارگزاری بانکی و غیربانکی ثبت کنند و طبیعتا برای پیگیری مشکلات خود نیز باید با این کارگزاری‌ها در تماس باشند که در ادامه شماره تماس برخی از آنها آمده است:

بانک سپه

سهامداران می‌توانند به سامانه www.sepahbourse.com مراجعه کنند و یا با شماره ۵۸۳۲۹ (۰۲۱)، ۸۸۵۵۶۴۲۶ (۰۲۱) و ۸۸۷۲۶۰۵۷ (۰۲۱) تماس بگیرند و شکلات خود را پیگیری کنند.

بانک ملی

مشتریان کارگزاری بانک ملی می‌توانند با شماره‌های ۸۴۳۵۸ و ۸۴۳۵۸ (۰۲۱) تماس بگیرند و از طریق لینک https: //bmiboursese.etadbir.com/ روند فروش و واریز پول سهام خود را ببینند.

بانک ملت

شماره تماس ۴۲۱۱۶۰۰۰ (۰۲۱) واحد پاسخگویی کارگزاری بانک ملت است و سهامداران می‌توانند از طریق ورود به پرتفوی سهامشان در سامانه کارگزاری بانک ملت روند فروش سهامشان را مشاهده کنند یا فرم درخواست پیگیری را در سامانه به آدرس https: //mellatbroker.ir/contact پر کنند.

بانک آینده

کسانی که برای فروش سهام عدالت از طریق بانک آینده اقدام کرده‌اند برای پیگیری درخواست خود می‌توانند با با شماره ۴۲۷۶۴۰۰۰ (۰۲۱) تماس بگیرند.

همچنین از طریق ورود مجدد به این سامانه به آدرس https: //se-tat.rayanbroker.ir/ می‌توانند مرحله به مرحله انجام درخواست فروش خود را مشاهده کنند

بانک تجارت

سهامدارانی که برای فروش به کارگزاری بانک تجارت مراجعه کرده‌اند می‌توانند با شماره‌های ۲۰۶-۲۴۸۵۳۲۰۰ (۰۲۱) و ۶۰۸-۲۴۸۵۳۶۰۲ (۰۲۱) تماس بگیرند و مشکل خود را مطرح کنند.

بانک انصار

کارگزاری بانک انصار نیز شماره تماس ۴۳۳۶۴ (۰۲۱) داخلی ۲۰۲ تا ۲۰۶ را برای پاسخگویی به مشکلات سهام عدالت در نظر گرفته است و سهامداران باید با این شماره‌ها تماس بگیرند.

بانک سامان

در خصوص کارگزاری بانک سامان نیز دارندگان سهام با شماره ۴۳۰۲۴۰۰۰ (۰۲۱) تماس بگیرند و از طریق ارتباط با واحد پذیرش (گزینه ۳) مشکل خود را پیگیری کنند.

بانک مسکن

دو شماره ۷۵۲۴۱۰۰۰ و ۷۵۴۳۹۰۰۰ (۰۲۱) نیز برای مشتریان بانک مسکن وجود دارد تا مشکلات سهام عدالتی خود را عنوان کنند و از روند فروش و واریز پول سهام خود آگاه شوند.

بانک رفاه

در کارگزاری بانک رفاه نیز شماره تماس ۳ الی ۴۱۷۷۲۵۰۱ (۰۲۱) برای ارتباط سهامداران با کارگزاری در نظر گرفته شده است.

کارگزاری آگاه

سهامدارانی که از طریق کارگزاری آگاه درخواست فروش سهام خود را ثبت کرده‌اند و قصد پیگیری سهامشان را دارند با شماره ۹۱۰۰۴۰۰۴ (۰۲۱) تماس بگیرند یا اعتراض خود را به آدرس ایمیل CRM@AGAH.COM ارسال کنند.

کارگزاری مفید

برای پیگیری فروش سهام عدالت در کارگزاری مفید نیز دو راه ارتباطی در نظر گرفته شده است.

مشتریان این کارگزاری می‌توانند درخواست پیگیری فروش سهامشان را به آدرس ۸۷۰۰@emofid.com ارسال کنند یا با شماره‌های ۸۷۰۰ (۰۲۱) و ۹۱۰۰۸۷۰۰ (۰۲۱) تماس بگیرند.

کارگزاری کیان

سهامداران برای پیگیری سفارش فروش خود می‌توانند با شماره ۴۷۱۸۰۵۹۵ (۰۲۱) تماس بگیرند یا درخواست خود به ایمیل این کارگزاری به آدرس edalat@kian.trade ارسال کنند.

همچنین می‌توانند وضعیت پرتفوی سهامشان را با ورود به آدرس https: //se.kian.trade/ مشاهده کنند.

اقتصاد بیدار

مشتریان کارگزاری اقتصادبیدار نیز با ورود با سامانه کارگزاری به آدرس https: //edalat.ebb.ir/ فرآیند فروش سهامشان را در بخش «وضعیت سفارشات» مشاهده کنند و همچنین در بخش «گفت‌وگو آنلاین» مشکلات و درخواست خود را بنویسند تا از طرف کارمندان کارگزاری به آنها پاسخ داده شود.

سهامداران همچنین می‌توانند برخی از اطلاعات را از طریق کانال ارتباطی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و اعتراض خود را از طریق وزارت اقتصاد ثبت کنند.

سهم آشنا

در کارگزاری سهم آشنا برای سهامداران این امکان درنظر گرفته شده تا با به تفکیک مشکلات خود را پیگیری کنند، شماره واحد پاسخگویی این کارگزاری ۲۷۲۱ (۰۲۱) است.

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی

در خصوص ثبت اعتراض و پیگیری روند فروش سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی شماره ۱۵۶۹ را اعلام کرده است.

ثبت اعتراض در وزارت اقتصاد

وزیر اقتصاد نیز از فروشندگان سهام عدالت خواسته است که چنانچه با تاخیر غیرمعمول در واریز مبلغ حاصل از فروش سهام عدالتشان مواجه شده‌اند، مشکل خود را با راه‌های ارتباطی این وزارتخانه مطرح کنند.

سهامداران پس از طرح مشکل خود در پورتال این وزارتخانه، برای آگاهی از نتیجه درخواست مطروحه در پورتال این وزارتخانه، با شماره تلفن ۳۳۹۶۷۳۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند.

سهامداران برای شروع ابتدا باید فرم ثبت اعتراض را در سامانه http: //form.mefa.ir/ ثبت کنند.

منبع: تجارت نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    کارگزاری
    بانک مسکن تلفنی جواب نمیده

ارسال نظر