|
کدخبر: 328600

بازار خودرو با کمی تکان بیدار شد | قیمت ها ثابت ماندند ؟

قیمت خودروها در روز سه‌شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۳، نوسان داشته است. این تغییرات قیمتی عمدتاً در محصولات داخلی مشاهده شده است و نسبت به محصولات خارجی بیشتر بوده است.

امروز، سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳، قیمت اغلب خودروهای داخلی و مونتاژی دستخوش نوسان شده است. با این حال، قیمت برخی از خودروها همچنان ثابت باقی مانده است.با توجه به قیمت‌های به‌دست‌آمده، بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز‌های گذشته نوسانی گزارش می‌شوند.

قیمت خودرو‌های داخلی

بازار خودرو‌های داخلی صبح امروز در حالت نوسانی خفیف به کار خود ادامه داد. پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما و پژو ۲۰۷ دنده‌ای هیدرولیک از محصولات شرکت ایران خودرو، صبح امروز به ترتیب با کاهش سه میلیون تومانی و چهار میلیون تومانی به قیمت ۷۹۵ میلیون تومان و ۷۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

دنا پلاس (۶ سرعته) از دیگر محصولات پرطرفدار این شرکت، با افزایش دو میلیون تومانی به قیمت ۸۳۰ میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

کوییک GXR-L و شاهین اتوماتیک G از محصولات شرکت سایپا، با افت هفت میلیون تومان و پنج میلیون تومانی نسبت به روز‌های گذشته به نرخ ۴۳۲ میلیون تومان و ۸۱۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شدند.

وانت زامیاد (رادیال) در شمار محصولات این شرکت، با رشد سه میلیون تومانی به قیمت ۵۷۶ میلیون تومان رسید.

خودرو-داخلی

قیمت خودرو‌های مونتاژی

X55 پرو در شمار محصولات مدیران خودرو، صبح امروز نوسانات شدیدی را تجربه کرد. که با کاهش هفت میلیون تومان با قیمت یک میلیارد و ۵۰۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

تیگو 8 پرو (هیبرید) از دسته محصولات جذاب و لوکس این شرکت، با افزایش هشت میلیون تومانی به قیمت سه میلیارد و ۲۸ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

هونگچی H5 از محصولات جذاب بهمن موتور، با افت ۶۰ میلیون تومانی به قیمت چهار میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان قابل معامله است.

هایما اس 7 ( S7 ) وهایما اس 7 ( S7 ) صندوق برقی از دسته محصولات جذاب مونتاژی، هر دو با افت یکسان  ۱۵ میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و ۶۵۳ میلیون تومان و یک میلیارد و ۶۹۰ میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

خودرو-خارجی

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها