|
کدخبر: 327812

تاریخ برگزاری نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳ اعلام شد

به گفته سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، بیست و هفتمین دوره نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ)، در بازه زمانی ۹ تا ۱۲ تیرماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

اقتصاد تاریخ برگزاری نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳ اعلام شد

نمایشگاه الکترونیک، یک رویداد حیاتی در حوزه فناوری و الکترونیک است که هر ساله توسط شرکت‌ها، تولیدکنندگان و علاقه‌مندان به این صنعت برگزار می‌شود. این نمایشگاه، جایگاهی برای ارائه آخرین و به‌روزترین محصولات و خدمات مربوط به زمینه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک فراهم می‌کند.

نمایشگاه الکامپ، مخفف کلمات (Electronics, Computer & E-Commerce) است که به معنای الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی است. در واقع هدف از برگزاری این نمایشگاه به نمایش گذاشتن آخرین محصولات و خدمات در زمینه فناوری، تجارت الکترونیک و خدمات دیجیتالی است، به همین دلیل هر ساله شرکت‌ها، متخصصان و فعلان زیادی در نمایشگاه الکامپ شرکت می‌کنند.

این نمایشگاه محیط بسیار مناسبی برای کسب و کاران تازه‌کار و استارت‌آپ‌ها هستند که بتوانند ایده‌ها و محصولات نوآورانه و خلاقانه خود را به دیگران معرفی کنند.

نمایشگاه-الکامپ-1

در این راستا چندی پیش زمزمه‌های برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ شنیده و قرار شد این نمایشگاه با شعار همه برای اقتصاد دیجیتال با حضور شرکت های استارتاپی از تاریخ ۸ تا ۱۱ تیرماه برگزار شود اما به دلیل برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ ۸ تیرماه شائبه تغییر زمان برگزاری ایجاد شد. در همین رابطه سازمان نظام صنفی رایانه استان تهران به تازگی خبر از تغییر زمان برگزاری این نمایشگاه داد.

طبق اعلام این سازمان بیست و هفتمین دوره نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ)، از ۹ الی ۱۲ تیرماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

نمایشگاه-الکامپ

منبع: ایسنا

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها