|
کدخبر: 324586

بازار خودرو / فروش خودرو

فروش ۳ خودروی محبوب از این تاریخ + قیمت و جزییات

شرایط فروش سه خودروی فرداموتورز برای تاریخ ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ اعلام شد.

اقتصاد فروش ۳ خودروی محبوب از این تاریخ + قیمت و جزییات

شرایط فروش سه خودروی فرداموتورز، شامل مدل‌های سوبا M4، اف ام سی T5 و اف ام سی ۵۱۱، اعلام شد.

در ادامه لیست قیمت و شرایط فروش خودروها آورده شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به نمایندگی های فرداموتورز مراجعه کنید.

فروش-خودرو

فروش-خودرو-1

فروش-خودرو-2

 وام فوری با سند خودرو / شرایط دریافت تسهیلات چیست؟

 با گرو گذاشتن سند خودرو، این افراد قادر خواهند بود وام دریافت کنند. وام با سند خودرو یکی از انواع وام های بانکی و راه های دریافت سرمایه فوری برای مواقع ضروری می باشد. اگر فردی خودرو سواری یا خودروهای دیگری دارد، بهترین راه برای دریافت وام استفاده از سند ماشین است. چنانچه به سرمایه آزاد نیاز دارند، یکی از راه های دریافت سرمایه برای کشوری مانند ایران با تورم بالا، گرفتن وام است.

یکی از روش هایی که می توان برای دریافت تسهیلات بانکی استفاده کرد، وام گرفتن روی سند ماشین شخصی است. چنانچه سند ماشین به نام شخص باشد، در کمتر از چند ساعت می تواند معادل ۸۰-۹۰ درصد ارزش فعلی ماشین خود سرمایه دریافت کند.وامدر حال حاضر اکثر مردم ماشین دارند، معمولا در صورت مشکل یا کمبود سرمایه به فکر فروش ماشین هستند. اما از آنجایی که ارزش ماشین و املاک در کشور ما هر روز در حال افزایش است، فروش ماشین راه درستی برای تامین سرمایه نیست. گرفتن وام بر روی سند ماشین یکی از سریع ترین راه های دریافت وام است. در واقع با تضمین سند خودرویی که دارند و در صورت داشتن سند ۶ دانگ می توانند در کمتر از یک ساعت وام سند ماشین دریافت کنند. گرفتن وام با سند ماشین بدون ضامن بوده و اساسا سند خودرو ضامن فرد است.

شرایط دریافت وام با سند خودرو

وام با ماشین یکی از انواع وام های موجود در بانک و موسسات مختلف می‌باشد که هر سال با استقبال بسیاری از افراد مواجه می‌شود. همانطور که اشاره کردیم دریافت وام با خودرو نیز مانند دیگر وام‌های دریافتی در شرایطی امکان پذیر است که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

قاعدتا وقتی که برای ثبت‌ نام وام با خودرو مراجعه نمایید، باید بیشتر از ۱۸ سال داشته باشید.

متقاضی وام با سند خودرو نباید در زمان درخواست برای دریافت وام، در سیستم بانکی سابقه چک برگشت خورده یا تسهیلات معوقه داشته باشد؛

برای دریافت وام با خودرو در بانک این شرط وجود دارد که میزان حقوق دریافتی متقاضی، ضامن یا ضامنان او باید مقداری باشد که نشان دهنده توان مالی فرد برای بازپرداخت اقساط باشد اما در موسسه خصوصی اصلا به فیش حقوقی یا ضامن نیازی ندارید.

وام با ماشین به چه ماشین‌هایی تعلق می‌گیرد؟

ما در موسسه وام ماشین روی سند همه خودروهای ایرانی و خارجی به اندازه ۸۰ درصد ارزش آن به شما وام می‌دهیم. شما می‌توانید برای دریافت وام خودرو از سند هر خودرویی که دارید، استفاده نمایید و به اندازه ۸۰ درصد ارزش آن وام بگیرید و در همان حین یعنی از زمان شروع تسهیلات تا بازپرداخت کامل از خودروی خود استفاده نمایید.

سقف پرداخت وام با سند ماشین چقدر است؟

هدف از دریافت وام با سند ماشین تفاوت چندانی ندارد؛ یعنی افراد می توانند به دلایل گوناگون از وام با سند خودرو استفاده کنند. سقف وام خودرو در اکثر بانک های کشور ۱۵ میلیون تومان است. اما برخی بانک ها مبلغ بیشتری را به متقاضی اعطا می نمایند. وام خودرو باید ظرف ۳ سال تسویه گردد، هنگام دریافت وام، وام به حساب شما واریز می شود.

اخذ وام فوری با سند ماشین به این صورت است که سند خودرو قانونا به نام فرد می باشد و به عنوان ضامن و وثیقه در رهن بانک قرار می دهند و از آن به عنوان کمکی برای دریافت وام استفاده می کنند. بنابراین تا تسویه کامل با بانک به بانک بدهکار هستند و سند خودروی شما در ضمانت بانک است.

نکته مهم دیگر اینکه وام با سند ماشین فقط در اختیار دارندگان خودرویی تعلق می گیرد که ارزش مالی آن با نرخ مصوب یکسان باشد و سقف پرداخت وام ۳۰ میلیون تومان با نرخ سود ۲۴ درصد است.

منبع: روزگار خودرو

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها