|
کدخبر: 323742

قیمت مرغ / بازار مرغ / خرید مرغ

قیمت مرغ به پرواز درآمد / دام زنده چند ؟

در بازار گوشت و دام ایران، امروز قیمت‌ها نسبت به روز گذشته افزایش یافته است. همچنین، قیمت دام زنده به ارزش ۳۰۰ هزار تومان در هر کیلوگرم رسیده است.

اقتصاد قیمت مرغ به پرواز درآمد / دام زنده چند ؟

در بازار گوشت و دام تهران نیز، در روز پنج‌شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳، مشاهده می‌شود که قیمت مرغ زنده و دام کشتار نسبت به روز قبل در حال افزایش است.

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار ثبات را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و ۸۱,۰۰۰ تومان خرید و فروش شد.

رئیس شورای تامین‌کنندگان دام کشور گفت: انتظار داریم در نیمه اول سال جاری به دلیل افزایش تولید دام زنده و عرضه زیاد آن قیمت دام زنده منطقی شود.

قیمت-مرغ

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد رشد قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار ۵۶,۵۰۰ تومان معامله شد تا افت ۳۶ تومانی را تجربه کرده باشد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با افزایش قیمت را  نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و 625 هزار تومان خرید و فروش شد که ۱۲۵ هزار تومان رشد داشته است.

همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار روند صعودی را در پیش گرفت و کیلویی ۳۰۰ هزار تومان معامله شد و در مقایسه با روز پیش ۴۰ تومان گران شده است.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار ۳۴۱ هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی ۱۰۱ هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، ۳۲۰ هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

 

منبع: اقتصادنیوز
  • ایرانی ارسالی در

    خدارو شکر بلطف مسعولین و سید محرومان دی گه از ترسمون نمیتونیم اخبارو هم ببینیم.ت ا میایم نگاه کنیم یا نوشته قیمت گوشت به پرواز دراومد تا قیمت خودرو یا طلا یا خون ه...

  • ناشناس ارسالی در

    مردم را تا لب گور همراهی کردین دستتون در د نکنه یه هل بدین بزا ر تمام شه

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها