|
کدخبر: 321336

بازار خودرو / قیمت خودرو / خرید خودرو

آخرین طرح فروش شرکت سایپا / ۹ خودرو عرضه شد

سایپا همچنان در حال برنامه‌ریزی برای فروش خود در مناسبت نیمه شعبان است.

اقتصاد آخرین طرح فروش شرکت سایپا / ۹ خودرو عرضه شد

سایپا از هفته گذشته شروع به پیش فروش ۹ محصول خود کرده و این برنامه فروش همچنان در دستور کار مدیران این شرکت خودروساز قرار دارد.

سازمان خودروسازی سایپا، یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های تولید خودرو در ایران است. سایپا با بیش از ۵ دهه تجربه در صنعت خودروسازی، مجموعه‌ای از خودروهای متنوع و محبوب را به بازار ارائه می‌دهد.سایپا در تلاش است تا با استفاده از فناوری‌های نوین و همچنین همکاری با شرکای بین‌المللی، خودروهایی با کیفیت بالا و استانداردهای جهانی را تولید کند. شرکت فعالیت‌های بسیار گسترده‌ای در زمینه طراحی، تولید، مهندسی و بازاریابی خودروها دارد.

بهانه فروش خودروسازی سایپا عید نیمه شعبان بوده و نارنجی های جاده مخصوص این طرح فروش را تا زمان تکمیل ظرفیت در دستور کار دارند.

براساس اعلام سایپا در این طرح فروش وانت علاوه بر شاهین با گیربکس اتوماتیک، کوییک GX تیپ L با ترمز ESC، کوییک GX-R تیپ L با ترمز ESC، اطلس G، ساینا S، محصولات تجاری سبک این خودروساز شامل وانت ۱۵۱ (وانت پراید)، وانت نیسان بنزین سوز، وانت نیسان دو گانه سوز و وانت پادرا نیز عرضه می شود.

با توجه به بازه زمانی مانده تا پایان سال به نظر می رسد این آخرین طرح فروش شرکت های خودروساز باشد.

خریداران برای شرکت در این طرح پیش فروش باید به سایت فروش خودروسازی سایپا مراجعه کنند. البته نارنجی های جاده مخصوص این طرح فروش را از مسیر نمایندگی های خود در سراسر کشور نیز در دسترس متقاضیان قرار داده و آنها می توانند با حضور در نمایندگی های سایپا نسبت به نام نویسی و شرکت در این طرح پیش فروش اقدام کنند.

البته متقاضیان فراموش نکنند محدودیت های پیشین برای شرکت در این طرح فروش خودروسازی سایپا به قوت خود باقی است.

متقاضیان باید ۱۸ سال تمام داشته باشند.داشتن گواهینامه پایه دو نیز از دیگر الزامات شرکت در این طرح فروش است. همچنین متقاضیان شرکت در این طرح فروش علاوه بر نداشتن پلاک فعال باید ظرف ۴۸ ماه گذشته از ایران خودرو و سایپا خودرویی تحویل نگرفته باشند. محدودیت تحویل گرفتن خودرو از سایر خودروسازان ۲۴ ماه است و متقاضیان نباید از خودروسازان خصوصی طی دو سال گذشته محصولی خریداری کرده باشند.

قیمت نهایی خودروهای عرضه شده در این طرح پیش فروش همزمان با تحویل آنها مشخص خواهد شد. بازه تحویل محصولات حاضر خودروسازی سایپا نیز از خرداد تا بهمن سال آینده اعلام شده است.

طرح های ویژه فروش شرکت های خودروسازی

شرکت‌های خودروسازی اغلب در طول سال برنامه‌های ویژه فروشی را برای جذب مشتریان و افزایش فروش خودروهای خود ارائه می‌دهند. این طرح‌ها ممکن است شامل تخفیفات، پیش فروش، هدایا، قرعه کشی‌ها و سایر امکانات ویژه باشند. برخی از معروف‌ترین طرح‌های ویژه فروش شرکت‌های خودروسازی عبارتند از:

۱. تخفیفات ویژه در تعطیلات و جشنواره‌های خاص مانند نوروز یا تابستان.

۲. پیش فروش خودروهای جدید با شرایط ویژه برای مشتریان اولیه.

۳. برنامه‌های تبلیغاتی و تبلیغات تلویزیونی و رادیویی با تخفیفات و هدایا ویژه.

۴. برگزاری قرعه کشی‌ها و جوایز ویژه برای خریداران خودرو.

۵. ارائه بسته‌های خدمات پس از فروش رایگان یا با تخفیف برای مدت محدود.

این طرح‌ها به شرکت‌ها کمک می‌کند تا بازار خودرو را حفظ کرده و رقابت را افزایش دهند.

منبع: اکوایران

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها