|
کدخبر: 321217

قفل فرمان / قیمت قفل فرمان / خرید قفل فرمان

قفل فرمان خودرو چند ؟ + جدول قیمت

در گزارش امروز قیمت انواع قفل فرمان را بررسی کردیم.

اقتصاد قفل فرمان خودرو چند ؟ + جدول قیمت

امنیت خودرو، یکی از مسائل بسیار مهمی است که همه صاحبان خودرو همواره به آن توجه می‌کنند. استفاده از قفل فرمان خودرو، یکی از روش‌های افزایش امنیت و جلوگیری از سرقت خودرو است.

به همین دلیل بسیار مهم است که بهترین قفل فرمان را برای ماشین خود خریداری کنید تا بتوانید ایمنی آن را تضمین کنید. بسیاری از افراد در هنگام خرید خودرو نیز سعی میکنند که با کیفیت ترین قفل فرمان خودرو را خریداری کنند.

کارکرد قفل فرمان به گونه ای است که از جابه جا شدن خودرو جلوگیری می کند. به عبارتی مانع خوبی برای چرخش فرمان است. توجه نمایید که هنگام استفاده از این ابزار، باید آن را به طور کامل به فرمان چفت نمایید.

بهترین حالت برای استفاده از این محصول به این صورت است که یک قسمت آن به سمت چپ و پایین قرار بگیرد. همچنین سمت دیگر آن به سمت بالا و قسمت راست قرار بگیرد.توجه داشته باشید که هر دو سمت آن به شیشه ماشین چسبیده باشند.

لازم است بدانید که لزوماً استفاده از قفل فرمان خودرو به طور صد در صد نمی تواند از سرقت اتوموبیل شما جلوگیری کند. اما تا حد زیادی این قابلیت را دارد تا از سرقت سریع و آسان خودروی شما جلوگیری نماید. همچنین تجهیزات دیگری مانند دزدگیر و قفل پدال وجود دارند که به منظور حفظ ایمنی خودروها استفاده می شوند. قفل فرمان و پدال از رایج ترین انواع این وسایل هستند که جهت افزایش ایمنی اتوموبیل کاربرد دارند.

در ادامه قیمت قفل فرمان خودرو را باهم مورد بررسی قرار می دهیم.

مدل قیمت (تومان)

قفل فرمان خودرو لوکمس مدل LM-۲۱

۳۴۴,۴۵۰

قفل فرمان خودرو مدل F-۲۲

۳۶۶,۲۲۰

قفل فرمان مدل شبکه ای

۸۸۰,۰۰۰

قفل فرمان مدل شبکه کد A-۲۱۱

۶۹۰,۰۰۰

قفل فرمان مدل A.B۶۰۹۶

۵۱۸,۰۰۰

قفل فرمان ایکس لاک مدل چنگکی

۶۶۰,۰۰۰

 

منبع: تیتر کوتاه

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها