|
کدخبر: 181821

ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد؟ (۵تیر)

صندوق پالایش یکم، اولین روز هفته را در محدوده قیمتی مثبت به پایان رساند و در آخر معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با ۱.۴۷ در صد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل ۷۳ هزار و ۲۸۰ ریال معامله شد.

اقتصاد ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد؟ (۵تیر)

 امروز پالایش مثبت شروع به کار کرد و مثبت معامله شد و با قیمت پایانی ۷۳۲۸۰ ریال به کار خود پایان داد. شپنا از نمادهای تاثیرگذار بر رشد شاخص بود و از پرتراکنش‌های بازار بود و نماد پالایش بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد و شبندر با توجه به افزایش سرمایه که اعلام کرده است همچنان ممنوع متوقف است.

نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افزایش ۴.۲۴ درصدی، نماد پالایش نفت اصفهان (شپنا (رشد ۳.۳۶ درصدی و نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) با رشد ۲.۸۵ درصدی امروز را به پایان رساندند و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) هم همچنان ممنوع متوقف بود.

ارزش پالایشی یکم ۵ تیر ۱۴۰۰

امروز شنبه ۵ تیرماه ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۱.۴۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۳۲۸ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۶۶۴ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۰.۷۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۲۷۹ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

ارزش روز پالایشی یکم در ۵ تیر +جدول

منبع: مشرق

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...