|
کدخبر: 169446

قالیباف: دعا کنید تا بتوانیم مشکلات مردم را حل کنیم

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که همۀ مردم در این شرایط سخت و دشواری‌های معیشتی قهرمان هستند، گفت: در این شب‌ها دعا کنید تا بتوانیم باری از روی دوش مردم برداریم و آنها را در میانۀ مشکلات تنها نگذاریم.

اقتصاد قالیباف: دعا کنید تا بتوانیم مشکلات مردم را حل کنیم

محمدباقر قالیباف در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «گاهی اخلاق و منش یک پهلوان، یک کشتی‌گیر روحیات نسلی از نوجوانان و جوانان را تغییر می‌دهد و از آنها انسان‌هایی خودساخته و با معرفت و مردم‌دار می‌سازد. روز گذشته در مراسم افتتاح خانه کشتی شهید صدرزاده که با همت مسئولان فدراسیون کشتی بازسازی شده است، حاضر شدم. با امکانات فراهم شده و با روحیه‌ و پشتکاری که در مربیان و ورزشکاران کشتی سراغ دارم، مطمئنم شیربچه‌های ایرانی در مسابقات المپیک هم کشورمان را مثل همیشه سربلند خواهند کرد.

قهرمان و پهلوان‌شدن فقط به بازوهای در هم پیچیده نیست. اگر برای خدا کار کنیم و بتوانیم گرهی از مشکلات مردم باز کنیم، خدا هم به کارمان برکت می‌دهد. همۀ مردم ما در این شرایط سخت و دشواری‌های معیشتی قهرمان هستند. در این شب‌ها دعا کنید تا بتوانیم باری از روی دوش مردم برداریم و آنها را در میانۀ مشکلات تنها نگذاریم.

یا علی مددی...»

 

منبع: ايسنا
  • ناشناس ارسالی در

    اگه قرار بود کارها با دعا درست بشه دیگه لولو سر خرمن میخواستیم چه کنیم

  • ناشناس ارسالی در

    اولا نو و امثال تو جیب ملت رو نزنید حل م شکلات پیش کش. اصلا بزرگترین مشکل خود شما یی

  • ناشناس ارسالی در

    مادعامی کنیم وشماعمل ...فکری بحال گرانی مسکن وخودروطلاوارزومصالح ساختمانی واقلام خوراکی بکنیدشکرکمیاب ومرغ وگوشتوگوشتورو غن وحبوبات وبرنج ولبنیات وقطعه خودروومیو ه بکنید

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...