|
کدخبر: 168179

قیمت دلار بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۲/۰۵)

قیمت درهم که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۶۰۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز شنبه ۲۵ تومان افزایش یافته است.

اقتصاد قیمت دلار بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۲/۰۵)

در معاملات امروز بازار ارز قیمت دلار ۲۳ هزار و ۸۲۰ تومان بود و قیمت یورو در محدوده ۲۸ هزار و ۸۳۰ تومان قرار گرفت.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح یکشنبه ابتدا ۲۳ هزار و ۱۲۹ تومان ثبت شد و در نیمه روز به ۲۳ هزار و ۱۴۱ تومان رسید. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز در صبح روز با کاهش ۱۰ تومانی نسبت به روز شنبه ۲۳ هزار و ۳۶۰ تومان اعلام شد و در نیمه روز ۲۳ هزار و ۳۷۳ تومان ثبت شد.

قیمت یورو در بازار متشکل امروز ابتدا ۲۷ هزار و ۷۲۶ تومان ثبت شد سپس در نیمه روز با افزایش ۵۰ تومانی به قیمت ۲۷ هزار و ۷۷۵ تومان رسید. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۸ هزار و ۳ تومان اعلام شد و در نیمه روز ۲۸ هزار و ۵۳ تومان ثبت شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده روز شنبه تغییر نداد و ۲۳ هزار و ۳۳۳ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز بدون تغییر ۲۷ هزار و ۹۷۷ تومان اعلام شد.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح یکشنبه بازار آزاد نسبت به روز گذشته تغییری نکرد و ۲۳ هزار و ۸۲۰ تومان مبادله شد. قیمت یورو نیز بدون تغییر نسبت به دیروز ۲۸ هزار و ۸۳۰ تومان خرید و فروش شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۶۰۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز شنبه ۲۵ تومان افزایش یافته است.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...