|
کدخبر: 167958

این سهامداران سود خوبی از بورس کسب کردند

امروز سهامداران شرکت‌های بانک کارآفرین، نورد آلومینیوم و فروشگاههای زنجیره ای افق کوروش در بورس و معامله‌گران شرکت‌های تولید نیروی برق دماوند، صنعتی دوده فام و شیر پاستوریزه پگاه گیلان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

اقتصاد این سهامداران سود خوبی از بورس کسب کردند

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۷هزار و ۷۰۸واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۱۹۹هزار و ۳۳۹واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۳میلیارد و ۸۶میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۲هزار و ۲۶۲میلیارد تومان در بیش از ۲۱۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های بانک کارآفرین، نورد آلومینیوم و فروشگاههای زنجیره ای افق کوروش بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های ملی کشت و صنعت دامپروری پارس، کالسیمین و بانک اقتصاد نوین بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۵۱۱میلیون ورقه به‌ارزش یک هزار و ۱۵۷میلیارد تومان در ۵۷هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۴۱واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۶۸۶واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های تولید نیروی برق دماوند، صنعتی دوده فام و شیر پاستوریزه پگاه گیلان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان، پتروشیمی تندگویان و گروه توسعه مالی مهر آیندگان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...