|
کدخبر: 135336

جزئیات افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال آینده

معاون امور اقتصادی و بودجه سازمان برنامه و بودجه گفت: در بودجه ۱۴۰۰ فروش نفت ۶۵۰ هزار بشکه در نظر گرفته شده است که قیمت هر بشکه ۴۰ دلار پیش بینی می‌شود.

اقتصاد جزئیات افزایش حقوق کارمندان  و بازنشستگان در سال آینده

سید حمید پورمحمدی معاون امور اقتصادی و بودجه سازمان برنامه و بودجه در جلسه امروز ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با ارائه گزارش عملکرد بودجه سال ۹۹ در هفت ماهه امسال، گفت: بودجه امسال ۵۷۱ هزار میلیارد تومان پیش بینی شده بود که ۲۹۰ هزار میلیارد تومان آن محقق شده است. در بخش مصارف ۳۶ هزار میلیارد تومان در هفت ماهه امسال کاهش داشتیم.

وی افزود: در بودجه ۱۴۰۰ نیز فروش نفت ۶۵۰ هزار بشکه در نظر گرفته شده است که قیمت هر بشکه ۴۰ دلار پیش بینی می‌شود.

معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه اضافه کرد: حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه سال آینده با ۲۵ درصد رشد در نظر گرفته شده است.

براساس این گزارش، پورمحمدی در جلسه امروز ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، گزارش مبسوطی از عملکرد هفت ماهه منابع و مصارف عمومی قانون بودجه و هدفمندی در سال ۱۳۹۹ و برآورد منابع و مصارف عمومی در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور و نیز جهت گیری های بودجه سال آینده بر اساس چند رویکرد اقتصاد مقاومتی و جهش تولید ارائه کرد.

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
  • حمید رضا غلامرضایی ارسالی در

    به خاطر اینکه بگویند در دولت ما تورم مها ر شده ۲۵ درصد ق ار گذاشتن که حقوقها اضاف ه بشن اخه با این حقوق چطور یک بازنشسته ب ه اند زندگی کند که مستاجر هم هست خدا حق ما از شما بگیرد که اصلا به فکر بازنشسته های تامین اجتماعی نیستید خدا از شما نگذر د که حق بازنشستگان را درست نمی دهید امسا ل تا الان خیلی چیزها ء آن شده اند اینا ح ساب نمی کنید تازه سال بعد گرانتر هم میشو ند با این اوضاع مملکت

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...