|
کدخبر: 121319 سجاد صفری

گسترش نیوز گزارش می دهد:

بورس به شدت ریخت / ناامیدی سهامداران همچنان ادامه دارد

شاخص کل بورس تهران در آغاز معاملات امروز (چهارشنبه) با افت قابل توجهی روبرو شد.

اقتصاد بورس به شدت ریخت / ناامیدی سهامداران همچنان ادامه دارد

امروز و با آغاز معاملات بورس تهران شاخص کل با ریزش ۳ هزار و ۵۶۴ واحدی به عدد ۱ میلیون و ۵۴۶ هزار و ۴۴۶ واحدی رسید و شاخص کل هم وزن نیز با افت ۲ هزار و ۳۸۶واحدی به عدد ۴۲۹ هزار و ۸۶۴ واحدی رسید.

جدول۲

گفتنی است، با توجه به اینکه با گذشت حدود ۲۰ دقیقه از شروع معاملات بازار سرمایه، شاخص کل حدود ۲۴ هزار ریزش داشته است و با نظر به اینکه برخی از نمادهای شاخص ساز در صف ف۶روش قرار دارند و فشار عرضه بیشتر از حجم صف خرید است انتظار می رود که بازار در پایان معاملات امروز منفی بسته شود تا ناکامی های بورس همچنان ادامه داشته باشد و سهامداران ناامیدتر از گذشته شوند.

خبرنگار: سجاد صفری
 • مهدی ارسالی در

  با سلام
  ممنون از رئیس جمهور که با برنامه های جذاب اقتصادی همه ثروتمندان را ثروتمند تر و فقر را فقیر تر کردند. و عدالت اجتماعی را در بین مردم توسعه دادند‌.
  برایم جالب است .که خوی جنگ طلبی مسئولان سیری ندارد. و عده ای فقط یک کلام و ان هم محو کردن دنیا
  حرفی ندارند. و دوست دارند مملکت تحریم باشد‌. و هیچ تعاملی با دنیا نباشد.و انها از اب گل الود ماهی بگیرند. و اقتصاد،را شخصی سازی کنند‌.
  عمل مسئولان تلاش در‌جهت چپاول کشور است. چپاولی سیری ناپذیر ، جالب اینکه همگی جای مهر بر پیشانیشان نمود از راز و نیاز فراوان با خدا دارد. اما فکر کنم .در هنگام سجده شیطان بر مهرشان نشسته و از اتشش پیشانیشان سوخته ، زیرا در ان لحظه شیطان را ستایش کرده اند. و شیطان به انها دستور داده که چپاول کنید ایران را و اسایش و سرمایه ملت ایران را نابود کنید.

  • بوعلی ارسالی در

   گل گفتی آفرین برشیری که خوردی.

 • ناشناس ارسالی در

  بیشتر از اینها ناامید خواهید شد قمار بازهای دشمن اقتصاد

 • ناشناس ارسالی در

  تو غلط کردی با حسن روحانی دزد
  احمق شماها هستین که با این اخبار غلط ملت را به بدبختی اداختید /. بی شرافت بی شرف

 • ژنرال هموسو ارسالی در

  ثابت شده مسئولان ایران دروغگو هستند
  پول مردم را به بهانه های واهی از دستشان گرفتند و سرمایه مردم بدبخت را به جیب مبارک زدند
  و در آنسوی مرزها در حال خوشگذرانین با این پولها.

 • ناشناس ارسالی در

  پول مردم که با هزار بدبختی سختی در می اورند عین یخ لحظه به لحظه کم می کنید بورس که جای خود داره چیزی در کار نیست

 • ناشناس ارسالی در

  باسلام.آقایون و خانوم های رسانه لطفا جلوی دولت را بگیرید که یک روز از ارز و طلا نوسان میگیرد و بعد میرود سراغ بازار بورس نوسان میگیرد و بعد باز دوباره میرود سراغ بازار ارز و طلا. ما ملت چه گناهی کرده ایم.باتشکر

 • مردم ستمدیده ارسالی در

  مقصرپدران واجدادماکه اینگونه حاکمان دزدبرسرما اوردن. خوشی های خودشان کردن. بعدریختن توخیابونها شعاردادن اینهم نتیجه اش .. مسئولان نالایق دزدواختلاسگرودروغگوفاسدو.و.و.و.و.نابودکردن کشورایران که درکل جهان حرف اول میزد. الان کشوربه عصر حجربرگردانده شدتاشایدیوسفی دیگرپیداشودوانرا آبادنماید

ارسال نظر