|
کدخبر: 159735

منتظر کاهش ۲۵ درصدی قیمت موز باشد

رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی یخ زدگی نارنگی فسا و کاهش ۵۰ درصدی نارنگی بندرعباس را از علل گرانی این محصول در بازار اعلام کرد.

اصناف منتظر کاهش ۲۵ درصدی قیمت موز باشد

مصطفی دارایی نژاد رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی میوه و تره بار از فراوانی عرضه میوه در میدان مرکزی میوه و تره بار خبر داد و گفت: عرضه سیب و پرتقال نسبت به روز‌های اخیر افزایش یافته است، در حالی که تقاضای چندانی در بازار وجود ندارد.

او افزود: توزیع میوه در میدان مرکزی را به قدری افزایش می‌دهیم تا بازار از حیث قیمت دچار نوسان نشود.

دارایی نژاد قیمت هر کیلو پرتقال در میدان مرکزی را ۹ تا ۱۲ هزار تومان، سیب ۵ هزار و ۵۰۰ تا ۱۴ هزار تومان، خیار ۵ تا ۹ هزار تومان و کیوی ۹ تا ۱۷ هزار تومان اعلام کرد.

کاهش ۲۵ درصدی قیمت موز در راه است

این مقام مسئول از کاهش ۲۰ تا ۲۵ درصدی قیمت موز خبر داد و گفت: با ترخیص موز‌های وارداتی از گمرک پیش بینی می‌شود که از ابتدای هفته قیمت موز ۲۰‌ تا ۲۵ درصد شکسته شود.

رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی در پایان یخ زدگی نارنگی فسا و کاهش ۵۰ درصدی نارنگی بندرعباس را از علل گرانی قیمت این محصول در بازار اعلام کرد و گفت: در حال حاضر عرضه نارنگی پاکستان به اتمام رسیده و نرخ کنونی نارنگی بندرعباس مورد قبول ما نیست، از این رو از وزارت جهاد کشاورزی درخواست کردیم تا مجوز واردات ۱۰ هزار تن نارنگی پاکستانی را بدهد تا آن را با نرخ ۱۵ هزار تومان در بازار توزیع کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...