|
کدخبر: 143014

کاهش قیمت مرغ در آینده ای نزدیک

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، گفت: با توجه به افزایش نظارت‌ها و تخصیص نهاده‌های دامی وارداتی با ارز دولتی به تولیدکنندگان واقعی کاهش قیمت گوشت مرغ طی روزهای آینده نیز تداوم دارد.

اصناف کاهش قیمت مرغ در آینده ای نزدیک

محمدجواد عسکری نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در خصوص روند کاهشی قیمت مرغ در بازار و توزیع نهاده‌ها، گفت: در حال حاضر با توجه به نظارت‌های میدانی و فشارهای اعمال شده از سوی مجلس شورای اسلامی و کمیسیون کشاورزی روند توزیع نهاده‌های دامی وارداتی با ارز دولتی ساماندهی شده است.

نماینده مردم مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راه‌های نشست و توزیع نهاده‌های دامی وارداتی با ارز دولتی به بازار سیاه مسدود شده است، تصریح کرد: امیدواریم هرچه سریع‌تر شاهد توزیع هماهنگ نهاده‌های دامی در بازار باشیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نهاد‌های نظارتی باید بر روند توزیع نهاده‌های وارداتی با ارز دولتی نظارت بیشتری داشته باشند، عنوان کرد: با توجه به افزایش نظارت‌ها و تخصیص نهاده‌های دامی وارداتی با ارز دولتی به تولیدکنندگان واقعی کاهش قیمت گوشت مرغ طی روزهای آینده نیز تداوم دارد.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، گفت: تامین صد درصد از نیاز تولیدکنندگان گوشت مرغ به نهاده‌های دامی با نرخ دولتی موجب کاهش هزینه و افزایش تولید گوشت مرغ می‌شود.

منبع: خانه ملت

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...