|
کدخبر: 177683

۳۰ میلیارد، هرینه شخصی در استقلال!

علی نامداری به عنوان مشاور هیات مدیره باشگاه استقلال در این فصل حدود ۳۰ میلیارد تومان هزینه‌های مختلف انجام داده است.

ورزش ۳۰ میلیارد، هرینه شخصی در استقلال!

باشگاه استقلال در این مدت با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده است. آبی‌پوشان این روزها با بحران مالی قابل توجهی مواجه شده‌اند و این در حالی است که هنوز هیچ شفافیت مالی صورت نگرفته است.

این اتفاق باعث شده حتی صدای فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال دربیاید. او اظهار کرد: "وقتی نیم‌فصل به استقلال آمدم، اسپانسر در نیم‌فصل اول و قبل از حضور من بیش از ۹۵ درصد تعهدات کل فصل خود را پرداخت کرده بود. یعنی حدودا ۷۵ میلیارد تومان و اگر این مبلغ را با ۱۰ میلیارد ایرانسل و ۱۲-۱۰ میلیارد آقای نامداری جمع کنیم، نزدیک به ۹۵ میلیارد تومان به حساب باشگاه آمده اما دریافتی بازیکنان تیم میانگین بین ۲۵ تا ۳۰ درصد بوده و وقتی آمدم با اعتراض بازیکنان روبه‌رو شدم که چرا یکی ۲۰ درصد و دیگری ۵۵ درصد گرفته است؟"

یکی از کسانی که در این فصل می‌توان گفت در مقاطع مختلف در کنار استقلال بود، علی نامداری مشاور هیات مدیره باشگاه استقلال است. نامداری در کنار پاداش‌هایی که همیشه برای آبی‌پوشان مد نظر داشته، در بحث اخذ مجوز حرفه‌ای‌گری باشگاه استقلال نقش مهمی داشت.

بر اساس اطلاعات موثق رسیده از باشگاه استقلال، آبی‌ها برای اخذ مجوز حرفه‌ای‌گری باید ۳۸ میلیارد تومان هزینه می‌کردند که حدود ۶ میلیارد آن با نقدینگی باشگاه استقلال انجام شد و ۲۰ میلیارد تومان این بدهی از طریق چک‌های نامداری صورت گرفت و قرار شده بود که این مبلغ از محل کارگزار چک‌های نامداری پاس شود. بقیه مطالبات مجوز حرفه‌ای‌گری نیز با مذاکرات و گرفتن رضایت از طلبکاران حل شد.

نامداری همچنین در بحث موضوع انتقال قاسمی‌نژاد به استقلال هم نقش قابل توجهی داشت و قرار بود از طریق هزینه‌های مشاور هیات مدیره استقلال، این انتقال صورت بگیرد که در نهایت استقلالی شدن این بازیکن منتفی شد.

با توجه به حساب‌های انجام شده تا این مدت، علی نامداری در استقلال حدود ۳۰ میلیارد تومان هزینه‌های مختلفی را متقبل شده است. هزینه‌هایی که در کنار دیگر هزینه‌های میلیاردی استقلال وجود دارد و سرمربی استقلال همچنان منتظر است تا بداند پول‌هایی که این مدت در باشگاه استقلال رد و بدل شده، به کجا رفته است.

 

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...