|
کدخبر: 165584

پرسپولیس در بین مدعیان قهرمانی آسیا از نگاه فیفا

سایت فیفا مدعیان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را معرفی کرد که نام یک تیم ایرانی نیز در آن دیده می‌شود

ورزش پرسپولیس در بین مدعیان قهرمانی آسیا از نگاه فیفا

سایت فیفا در جدیدترین گزارش خود به بررسی تیم‌های مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ پرداخته است

 مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۱ از امروز چهارشنبه شروع می‌شود و ایران با داشتن چهار نماینده، پرسپولیس، استقلال، فولاد و تراکتور بیشترین نماینده را در بین تیم‌های غرب آسیا دارد.

سایت فیفا در ارزیابی خود از رقابت‌های این فصل و معرفی تیم‌های مدعی نوشت:

اولسان هیوندای با توجه به افزایش تعداد تیم‌ها یکی از مدعیان قهرمانی است و همچنین الهلال عربستان، السد قطر، گوانگژو چین و گامبا اوزاکا ژاپن تیم هایی هستند که می‌توانند به عنوان قهرمانی برسند.

اما اولسان که قصد دارد برای سومین بار در تاریخ خود پس از سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۲۰ به فینال برسد در مرحله گروهی کار آسانی در پیش دارد و می‌تواند به راحتی به مرحله حذفی برسد.

پرسپولیس نایب قهرمان سال ۲۰۲۰ نباید کار سختی در مرحله گروهی این دوره از رقابت‌ها داشته باشد و می‌تواند به راحتی به مرحله حذفی برسد.

الهلال نیز تیم قدرتمندی است که فصل قبل به دلیل کرونا از این رقابت‌ها کنار گذاشته شد ولی توانایی بالایی برای رسیدن به فینال دارد. السد با هدایت ژاوی تیم خوب و یکدستی دارد که می‌تواند برای هر حریفی دشوار باشد.

فابیو کاناوارو ایتالیایی دیگر قهرمان جام جهانی امیدوار است بتواند راه مربی سابق خود مارچلو لیپی را برود و گوانگژو را برای سومین بار در تاریخ خود به عنوان قهرمانی آسیا برساند. با این حال، در سال گذشته، باشگاه چینی نتوانست از مرحله گروهی فراتر رود.

 

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...