|
کدخبر: 160250

فرجی - پرسپولیس؛ تنها یک استعلام از سازمان لیگ

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس از ارسال نامه به سازمانلیگ برای روشن شدن تکلیف فرشاد فرجی خبر داد.

ورزش فرجی - پرسپولیس؛ تنها یک استعلام از سازمان لیگ

ابراهیم شکوری که امروز یکی از بازیکنان تیم پیشکسوتان سرخابی بود، در حاشیه این مسابقه خیریه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس گفت: ما سعی می‌کنم در کمال آرامش باتوجه به نیاز تیم و خواست کادرفنی بازیکن بخریم. ما به هر قیمتی نمی‌خواهیم بازیکن بخریم و خریدهایمان در شرایط حرفه‌ای و نرخ معقول جذب شده‌اند. هر بازیکنی که بخواهیم بخریم باید تمام شرایط قانونی را رعایت کنیم.

وی درباره فرشاد فرجی توضیح داد: در رابطه با آقای فرجی مذاکرات خوبی صورت گرفته اما ما منتظریم سازمان لیگ، مالکیت و مدیریت باشگاه را به ما اعلام کند. چون ما نمی‌خواهیم کاری کنیم که تیم دچار مشکل شود. اولویت مدیران پرسپولیس حفظ برند و جایگاه پرسپولیس است و سعی می‌کنیم مشکلی پیش نیاید.

او درباره ارسال نامه به باشگاه شهرخودرو عنوان کرد: چون شائبه درباره مدیریت و مالکیت شهرخودرو هست، ما نامه زدیم که مشخص کنند با چه کسی باید مذاکره کنیم و از چه کسی رضایت نامه بگیریم.

این در حالی است که دقایقی پیش حمید مطهری دستیار یحیی گل محمدی هم حضور فرجی در لیست سرمربی سرخپوشان راتایید کرد و شایعاتی پیرامون حضور او در باشگاه برای امضای قرارداد در ساعات آتی وجود دارد.

 

منبع: ورزش

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...