|
کدخبر: 160125

طلب میلیاردی بیرانوند از پرسپولیس مشخص شد!

وکیل علیرضا بیرانوند گفت طبق اسنادی که در اختیار دارد باشگاه پرسپولیس باید حدود ۵ میلیارد تومان به این دروازه‌بان پرداخت کند.

ورزش طلب میلیاردی بیرانوند از پرسپولیس مشخص شد!

مصطفی سلیمانی وکیل بیرانوند در خصوص جلسه شکایت بیرانوند از باشگاه پرسپولیس در فدراسیون فوتبال گفت: امروز جلسه بود و وکیل باشگاه پرسپولیس هم حضور داشت. طبق دادخواستی که داده بودیم، باشگاه پرسپولیس جواب داده بود و یک‌سری ادعا مطرح شده بود. کمیته وضعیت هم مهلتی به باشگاه پرسپولیس برای ارائه مدارک داده و سال آینده رأی صادر خواهد شد.

وی در مورد اینکه بحث مالی شکایت بیرانوند از پرسپولیس چقدر است؟ گفت: حدود ۵ میلیارد تومان می‌شود.

وکیل بیرانوند درباره بحث متمم قرارداد بیرانوند که در زمان انصاری‌فرد امضا شده بود و هیات مدیره آن را قبول نداشت، عنوان کرد: آن متمم در باشگاه پرسپولیس به ثبت رسیده و مشکلی وجود ندارد. رویه باشگاه پرسپولیس همین است و حتی قرارداد اصلی بازیکن را هم مدیرعامل امضا کرده و مُهر باشگاه پای آن است. متمم هم امضای مدیرعامل و مُهر باشگاه را دارد و در باشگاه هم به ثبت رسیده و شماره ثبت دارد.

سلیمانی ادامه داد: تمام مطالبات باید پرداخت می‌شد که متأسفانه این اتفاق نیفتاده است. بیرانوند از سال اول نیز طلبکار است که متأسفانه پرداخت نشده است.

«باشگاه پرسپولیس چه میزان از مطالبات بیرانوند را قبول دارد؟» وی در واکنش به طرح این سوال گفت: چون مدیریت باشگاه پرسپولیس عوض شده، یکسری مطالب را باشگاه قبول ندارد. چیز خاصی اعلام نکردند اما اینطور که باشگاه می‌گوید بیرانوند باید پولی هم بدهد!

وکیل بیرانوند در مورد شرایط موکلش در لیگ بلژیک گفت: خدا را شکر وضعیتش خوب است و فکر می‌کنم این هفته آماده خواهد شد و از هفته بعد هم برای بازی‌های ملی باید به ایران بیاید. شرایط بیرانوند خوب است و ان‌شاءالله در بازی‌های آینده بتواند خودش را نشان دهد.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...