|
کدخبر: 167849

اتفاقی تاریخی در برگزاری نمایشگاه خودرو توکیو

انجمن خودروسازان ژاپن JAMA رویداد خودرویی توکیو ۲۰۲۱ را به خاطر سختی‌های ایجاد محیط امن و سلامت برای بازدیدکنندگان لغو کرد. JAMA گفته در آینده این رویداد خودرویی به شکلی بهتر و با نام نمایشگاه حمل‌ونقل توکیو برگزار خواهد شد.

نمایشگاه اتفاقی تاریخی در برگزاری نمایشگاه خودرو توکیو

رئیس JAMA گفته است: نمایشگاه خودروی توکیو محل نمایش موتوربایک ها، مینی کارها، خودروهای بزرگ و سواری و همچنین وسایل حمل‌ونقل سایر صنایع می‌باشد. به همین خاطر ما دوست داریم بازدیدکنندگان چنین محصولاتی را در دنیای واقعی تجربه کنند و ترجیح می‌دهیم آن را نه به‌صورت مجازی بلکه به‌صورت واقعی برگزار نماییم. به همین خاطر تصمیم گرفتیم نمایشگاه امسال را لغو کنیم.

نمایشگاه خودروی توکیو تاکنون هرگز تعطیل نشده بود. این رویداد خودرویی آخرین بار در سال ۲۰۱۹ برگزار شد و قرار بود از ۲۰ اکتبر سال جاری نیز برگزار شود. JAMA اشاره‌ای به برگزاری نمایشگاه حمل‌ونقل توکیو نکرده اما احتمالاً سال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ را برای برگزاری آن در نظر گرفته است.

همه‌گیری کرونا همچنان صنعت خودرو را تحت تأثیر قرار داده است. به‌طور مثال نمایشگاه خودروی دیترویت ۲۰۲۱ لغو شده و جایگزین آن رویدادی با نام موتور بلا است که از ۲۱ تا ۲۶ سپتامبر در میشیگان برگزار خواهد شد. این رویداد خودرویی در فضای باز برگزار می‌شود.

کووید ۱۹ همچنین مدیران نمایشگاه لس‌آنجلس را مجبور به تغییر زمان برگزاری آن در سال جاری کرده است. این نمایشگاه هم‌اکنون از ۱۷ نوامبر در مرکز گردهمایی لس‌آنجلس برگزار خواهد شد.

تنها رویداد خودرویی مهم در ماه‌های اخیر نمایشگاه شانگهای بوده است. در این رویداد برخی خودروهای مهم همچون تویوتا کراون کلوگر، آئودی کانسپت شانگهای، هوندا E: پروتوتایپ، ب ام و i۴ M Sport و… معرفی شده و اخبار آن‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن در پدال منعکس شده است.

منبع: پدال

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...