|
کدخبر: 159605

تنها نمایشگاه بین‌المللی دارویی خاورمیانه در ایران

ستاد اجرایی نمایشگاه فارمکس ۲۰۲۱ در بیانیه‌ای اعلام کرد فارمکس خاورمیانه تنها رویداد دارویی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران است.

با توجه به استقبال بسیار زیاد شرکت‌های فعال در حوزه صنایع دارویی کشور از سومین نمایشگاه بین‌المللی فارمکس خاورمیانه و درخواست‌های بیش از ظرفیت مرکز نمایشگاهی برج میلاد، با رایزنی صورت گرفته و دعوت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، این رویداد در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

در همین راستا، این رویداد بین‌المللی تنها رویداد پذیرفته شده دارویی در فهرست رسمی نمایشگاه‌های کشور، در نمایشگاه بین‌المللی تهران خواهد بود.

با توجه به اهمیت حفظ سلامت مخاطبین و غرفه داران این نمایشگاه، رایزنی با مقامات حوزه سلامت کشور و با عنایت به شروع واکسیناسیون عمومی کشور از خردادماه، در تاریخ ۲۷ الی ۲۹ مهر ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

به همین منظور با توجه به زمان مناسب برگزاری و پیش‌بینی واکسیناسیون عمومی، شرکت‌ها می‌توانند از ظرفیت به وجود آمده نهایت بهره‌برداری در راستای توسعه فعالیت‌های اقتصادی خود را داشته باشند.

با عنایت به برگزاری بیش از ۵۰ کارگاه و Show Case تخصصی، برنامه‌ریزی دقیق رویدادهای B۲B و در نظر گرفتن اتاق‌های قرارداد و همچنین برپایی مراسم جایزه بزرگ فارمکس، این رویداد، تخصصی‌ترین و تأثیرگذارترین اتفاق دارویی سال آتی خواهد بود.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...