|
کدخبر: 159228

پنجمین نشست ستاد ملی اکسپو برگزار شد

پنجمین نشست ستاد ملی اکسپو با حضور نمایندگان دستگاه های عضو در سالن مروارید شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد

نمایشگاه پنجمین نشست ستاد ملی اکسپو برگزار شد

 بحث و بررسی در خصوص برنامه های محتوایی و نقش دستگاه ها و سازمان های مرتبط با اهداف و حضور پررنگ و موثر در این رویداد بین المللی و همچنین ارائه گزارش عملکرد و اقدامات انجام گرفته کمیته های تخصصی ستاد اکسپو و روند پیشرفت پاویون ج.ا.ایران از مسائل مطرح شده در این نشست بود.

تبیین هدف استراتژک ایران شناسی و جذب سرمایه گذاری های بین المللی از تصمیمات مهم این جلسه بود که مورد تصویب اعضا حاضر قرار گرفت.

این نشست با حضور دکتر مفتح قائم مقام محترم وزیر در امور بازرگانی- وزارت صمت ، دکتر حسن زمانی مشاور وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران ، خانم رافع رئیس مرکز ملی فرش ایران و نمایندگانی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران ، وزارت امور خارجه ، وزارت ورزش و جوانان و نمایندگان سایر دستگاه ها و نهادهای عضو در ستاد ملی اکسپو برگزار گردید.

در این جلسه نمایندگان دستگاه ها و سازمان های عضو در کمیته های ستاد ملی اکسپو پیشنهادات و نکته نظرات خود را ارائه نمودند.

شایان ذکر است اکسپو ۲۰۲۰ دوبی در فضایی با مساحت ۵۰۰ هکتار از مهرماه ۱۴۰۰ با حضور ۱۹۵ کشور و نهاد های بین المللی با شعار پیوند افکار و ساخت آینده در کشور امارات برگزار خواهد شد که پاویون جمهوری اسلامی ایران با مساحت ۲۰۱۴ متر مربع در زون تحرک در همسایگی پاویون های کشورهای فرانسه و پرو قرار گرفته است.

 

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه ها

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...