|
کدخبر: 171949

رکوردزنی تولید ایرالکو پس از پنج دهه

شرکت آلومینیوم ایران، با عزمی جزم و تلاش مثال زدنی کارگران و کارکنان خود بار دیگر توانست برگ زرین دیگری در تحقق عملکرد این شرکت در سال “جهش تولید” به ثبت برساند و بیرق صنعت کشور را سرافراز نگاه دارد.

معدن رکوردزنی تولید ایرالکو پس از پنج دهه

شرکت آلومینیوم ایران به عنوان نخستین تولید کننده شمش آلومینیوم در خاورمیانه و ایران و پرچم دار تولید و توسعه صنعت آلومینیوم کشور، با برنامه ریزی صحیح و دور اندیشانه و حمایت های هیات مدیره و مدیرعامل محترم و همچنین با عزمی جزم و همت و تلاش مثال زدنی کارگران و کارکنان خود و با اجرای دقیق استراتژی‌های تامین مواد اولیه و تولید که معطوف به تعریف راه تولید از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال ۱۳۹۹ بوده است، بار دیگر توانست برگ زرین دیگری در تحقق عملکرد این شرکت در سال “جهش تولید” به ثبت برساند و بیرق صنعت کشور را سرافراز نگاه دارد.

بررسی آمارهای ثبت شده در سال ۱۳۹۹ در شرکت آلومینیوم ایران در موضوع های تولید، فروش و صادرات آلومینیوم، نشان از توجه و اهتمام ویژه ایرالکو به موضوع سال ۱۳۹۹ یعنی جهش تولید بوده است. ایرالکو در سال ۱۳۹۹ با تکیه بر مدیریت راهبردی و توان و تخصص مدیران و پرسنل خود، توانست رکورد تولید خود در سابقه بیش از ۵ دهه فعالیت کارخانه را شکسته و برای نخستین بار به رقم ۱۸۵۰۳۰ هزار تن تولید فلز آلومینیوم دست یابد. افزایش میزان صادرات شرکت به ۱۲۰ میلیون دلار در سال ۱۳۹۹ و انتخاب ایرالکو به عنوان صادر کننده نمونه ملی کشور و صادر کننده نمونه استانی در سال گذشته، گواه دیگری بر این مدعاست. این موفقیت در حالی به دست آمده که علاوه بر مشکلات و مسایل ناشی از تحریم‌های ظالمانه موجود که تأمین مواد اولیه را با مشکلات فراوان روبرو ساخته بود، شرایط سخت حاصل از ویروس کرونا نیز در سال ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹وجود داشت.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...