|
کدخبر: 157954

دیپلماسی هسته‌ای ایران به ثمر می‌نشیند؟

خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع دیپلماتیک ادعا کرد که ایران در روزهای اخیر نشانه‌های دل‌گرم‌کننده‌ای را درخصوص آغاز گفت‌وگوهای غیررسمی نشان داده است.

سیاست دیپلماسی هسته‌ای ایران به ثمر می‌نشیند؟

خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع دیپلماتیک فرانسوی ادعا کرد که ایران در طی روزهای گذشته نشانه‌های دل‌گرم‌کننده‌ای را درخصوص تداوم دیپلماسی هسته‌ای و آغاز گفت‌وگوهای غیررسمی نشان داده است.

این منبع در این خصوص به خبرنگاران با بیان این که همه چیز در حال حرکت در مسیر درست است ادعا کرد: ما نشانه‌های مثبتی در این هفته خصوصا در چند روز اخیر دریافت کرده‌ایم.

ایران تاکنون پیشنهادها برای شرکت در گفت‌وگوهای غیررسمی با قدرت‌های جهان و ایالات متحده بر سر احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ را رد کرده است.

این منبع فرانسوی تصریح کرد که هدف این است که همگی را تا پیش از آغاز نوروز به پای میز [مذاکره] بیاورند.

این منبع همچنین اعلام کرد که فرانسه، آلمان و انگلیس تصویب قطعنامه درخصوص ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را متوقف کنند تا فرصتی برای دیپلماسی مهیا شود و به چشم‌انداز نشست هسته‌ای غیررسمی لطمه‌ای وارد نشود.

 

منبع: اقتصاد نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    لطفابحث مهمانی خانم موگرینی درمجلس ودلار ۲۵۰۰۰ هزارتومانی ومرغ ۳۲ هزارتومانی وسکه ۱۱میلیون تومانی و۲۰۶ قرعه کشی شیروخطی ۱ ۸۰ میلیونی وآپارتمان متری۲۵ و۳۰ میلیونی یابادیپلماسی حل کنیدویاکمتروعده ووعیدبده یدچون این روزهابعنوان یک شهروندجرات ندار ی سوال کنی چراخیارکیلویی ۱۹ هزارتومان پس ته کیلویی ۲۴۰ هزارتومان ومرغ کیلویی ۳۲ ه زارتومان همه میگوینددلار۲۵هزارتومان است. ..یااگردشمن ناپاک وحیله گراست تمامادست ب ه اسلحه وباتوپ وتانک وموشک این دشمن ۴۰ س اله رانابودکنیم تابرسردوراهی قرارنگیریم باکسی که دشمن وپررواست چه امریکاوچه اسرا ییل بایدجنگید

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...