|
کدخبر: 142595

قیمت طرح اقدام ملی مسکن هر متر چند؟

وزیر راه و شهرسازی، با بیان اینکه ملاک وزارت راه و شهرسازی درباره قیمت مساکن تولیدی در طرح اقدام ملی، همان برآورد اولیه است، گفت: وزارتخانه تاکنون قیمت نهایی را درباره مسکن‌های این طرح اعلام نکرده است.

راه و مسکن قیمت طرح اقدام ملی مسکن هر متر چند؟

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با اشاره به روند قیمت‌گذاری مساکن تولیدی در طرح اقدام ملی، گفت: تاکنون وزارت راه و شهرسازی قیمت نهایی را درباره مسکن‌های این طرح اعلام نکرده و تنها یک برآورد قیمتی در این رابطه مطرح شد.

وزیر راه و شهرسازی، با اشاره به نوسانات بازار مسکن، افزود: در شرایط کنونی بازار مسکن به دلایل گوناگونی دچار نوسان است و این مسئله موجب شده که قیمت مساکن با حباب مواجه شود، از این رو نمی‌توان به صورت هیجان زده درباره مسائل مختلف حوزه مسکن از جمله قیمت مساکن طرح اقدام ملی صحبت کرد.

اسلامی ادامه داد: همچنان ملاک وزارت راه و شهرسازی درباره مساکن تولیدی در طرح اقدام ملی، همان برآورد اولیه است، از طرف دیگر از متقاضیانی که نسبت به افتتاح حساب اقدام کرده اند، می‌خواهم که هر چه سریع تر نسبت به پرداخت اقساط مذکور اقدام کنند. بر اساس آمارها حدود ۱۰۰ هزار نفر هنوز اقساط اولیه را پرداخت نکرده‌اند که این مسئله باید تسریع شود تا ما بتوانیم پروژه‌ها را فعال کنیم.

لازم به ذکر است که مسئولان وزارت راه و شهرسازی متوسط قیمت ساخت آپارتمان در طرح اقدام ملی مسکن را از ۲ تا ۲.۵ میلیون تومان در هر متر مربع اعلام کردند.

منبع: خانه ملت
  • ناشناس ارسالی در

    مرد حسابی .. خوابی ...بیایم با چک درست ح سابی از خواب بیدارت کنیم ...........مگر چند تا خانه را در ظرف این یک سال گرانی ساخته اید یا تمام کرده اید . که میگوید باید به دلار امروز قیمت خانه را حساب کنی..از روی این مردم ...از روی دهه های 6 0 که کنون هنوز نتوانستند از دواج کنند یا بجه دار بشوند .به خاطر گرانی مسکن یا اج اره ان .خجالت از روی این مردم نجیب و با گذشت نمی کشید .همیشه میگویید قیمتها حبا بی است این حباب که دوسال بیش ساختی با مت ری یک میلون الان می خواهی بدهی 40 میلیو ن واقعا حباب است ..خجالت نمی کشید واقعا ازروی دهه شصتی هها ...که هنوز نتوانستن د ازادواج کنند بچه بیاوورند ..نرخ رشدجمع یت رفت زیر صفر ..همه شدند سالمند .فقط فق ط به خاطر این گرانی مسکن و اجارهها ..تف به غیرتت بی شرف ایرانی نیستی ..مسلمان نی ستی ..از کافر هم بدتری ..امید وارم که دا غ تمام این خانهها روی دلتان بماند ..نخور ده خودتان بچه هایتان نوهایتان بشود انشا لله ..بس است ظلم بی دین ها

ارسال نظر