|
کدخبر: 125784

فروشندگان خانه دست نگه داشتند

بررسی فایل‌های فروش در هفته نخست پاییز نشان می‌دهد، بیشتر فایل‌های پیشنهادی را فایل هایی دارای نقص که یا فاقد پارکینگ هستند یا آسانسور پر کرده‌اند.

راه و مسکن فروشندگان خانه دست نگه داشتند

بررسی فایل‌های پیشنهادی فروش نشان می‌دهد بیشتر آپارتمان هایی که در هفته نخست مهر ماه برای فروش گذاشته شده‌اند، بیشتر آپارتمان هایی هستند که فاقد پارکینگ هستند یا در طبقات بالای، آپارتمان هایی قرار دارند که فاقد آسانسور هستند.

پایان آرامش شهریوری بازار مسکن

همچنین آپارتمان‌های مرغوبی که برای فروش گذاشته شده‌اند بسیار بالاتر از نرخ میانگین منطقه پیشنهاد شده‌اند. به گفته یکی از مشاران املاک پس از آرامش شهریور ماه در بازار مسکن در روزهای نخست سال با افزایش نرخ سکه و ارز دوباره این بازار دچار تلاطم شد.

مجید صالحی یکی از مشاوران املاک جنوب تهران با اشار به این که فصل بهار معمولا بدترین فصل برای خرید و فروش ملک محسوب می‌شود می‌گوید؛ «در فصل بهار معمولا فروشندگان و خریداران منتظر رشد قیمت در سال جدید هستنند و فایل‌های فروش کاهش پیدا می‌کند اما پاییز امسال هم بوی بهار می‌دهد و فروشندگان به دلیل نوسانات بازار ارز از فروش پشیمان شده و یا قیمت هایی را مطرح می‌کنند که بسیار با قیمت واقعی بازار متفاوت است.»

 

 

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر