|
کدخبر: 170346

دلار ارزان شد اما خودرو گران! / ماجرا چیست؟

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: دستگاه های نظارتی باید به موضوع افزایش قیمت خودرو در شورای رقابت ورود کرده و از شوک جدید به بازار جلوگیری کنند چرا که نرخ ارز نسبت به ماه های گذشته کاهش یافته از سوی دیگر قیمت فولاد نیز تعدیل شده است بنابراین دلیلی برای رشد بهای خودرو وجود ندارد.

خودرو دلار ارزان شد اما خودرو گران! / ماجرا چیست؟

الهویردی دهقانی با انتقاد از تصمیم شورای رقابت مبنی بر افزایش ۱۰ درصدی قیمت خودرو در کارخانه، اظهار داشت: قصه پر غصه خودرو و خودروسازی در کشور ما تمام شدنی نیست و خودروسازان بازار را به صورت انحصاری در اختیار داشته و هر زمان که اراده کنند، به بهانه های مختلفی به دنبال افزایش قیمت هستند.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مردم ما شایسته استفاده از خودروی باکیفیت و با امنیت بالا هستند، افزود: خودروسازان نباید تنها به دنبال افزایش قیمت باشند بلکه باید برای تولید باکیفیت تلاش کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: از آنجا که خودروسازان مدعی هستند که تولید آنها ارزبری دارد در نتیجه با افزایش نرخ ارز خواستار گرانی خودرو هستند باید به این نکته نیز توجه کرد که در حال حاضر نرخ ارز نسبت به ماه های گذشته کاهش یافته از سوی دیگر قیمت فولاد نیز تعدیل شده است بنابراین دلیلی برای رشد بهای خودرو وجود ندارد.

دهقانی تصریح کرد: دستگاه های نظارتی باید به موضوع افزایش قیمت خودرو در شورای رقابت ورود کرده و از شوک جدید به بازار جلوگیری کنند.

منبع: فارس
  • ناشناس ارسالی در

    این روزهابیشترنمایندگان محترم ووزرامحترم ازکنترل تورم وکمک به اقشارآسیب پذیروخدم ت رسانی صحبت می کنندبزرگترین خدمت مهارتو رم جلوگیری ازافزایش کالاوخدمات درحوزه ها ی مسکن خودرو.ارزوطلاوسکه ومایحتاج روزمره زندگی است.خودروکه تولیدداخل ویک روزی در تلویزیون تبلیغ می شد...خودروملی افتخارمل ی چرابایدبه ۱۴۰ میلیون تا۴۵۰ میلیون توما ن دردست دلال خریدوفروش شودودوبرابرقیمت ف روش برودچرامصرف کننده به دلال باج بدهدوم نتظرقرعه کشی باشد

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...