|
کدخبر: 164357

محصولات جدید ایران خودرو در راه بازار

مدیرعامل ایران خودرو گفت: محصولات جدید در حوزه خودرو‌های سنگین، کشنده جدید، آمبولانس، اتوبوس آمبولانس و حتی اتوبوس برقی در برنامه تولید سال ۱۴۰۰ قرار دارد.

خودرو محصولات جدید ایران خودرو در راه بازار

فرشاد مقیمی در خصوص برنامه این گروه صنعتی در سال ۱۴۰۰، گفت: امسال با توجه به شعار سال، پیشرو سال گذشته به دنبال افزایش تولید و رضایت مشتری هستیم، در تلاش هستیم در کنار تولید، کیفیت را بالا نگه داریم.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه برای سال ۱۴۰۰، رشد تولید، تنوع در محصولات و کاهش سهم برند غیر ملی در سبد تولیدات را در نظر گرفته‌ایم، گفت: امسال نیز برنامه داریم از خودرو جدید رونمایی کنیم. ۱۷۷ هزار دستگاه خودرو از تولیدات امسال، متعلق به محصولات جدید است.

مدیرعامل ایران خودرو گفت: محصول جدید در حوزه خودرو‌های سنگین، کشنده جدید، آمبولانس، اتوبوس آمبولانس و حتی اتوبوس برقی در برنامه تولید سال ۱۴۰۰ قرار دارد.

این مقام مسئول در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شایعاتی در خصوص همکاری با ترکیه به وجود آمده است، آیا صحت دارد، گفت:در حال حاضر هیچ  برنامه‌ای در خصوص همکاری در زمینه خودروسازی با ترکیه نداریم.

گفتنی است؛ در سال ۹۹.۱۴ مرحله فروش فوق العاده و ۱۲ مرحله پیش فروش برگزار شد که در طرح فوق العاده ۱۵۱ هزار و ۵۳۲ و در طرح پیش فروش ۲۲۴ هزار و ۵۱۸ نفر ثبت نام کردند. در طرح‌های فروش فوق العاده ۱۲۶ هزار و ۹۸۳ خودرو تحویل داده شده است و در طرح پیش فروش ۱۱ هزار و ۶۳۳ تحویل داده شده است.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...