|
کدخبر: 173695

آخرین اطلاعات از قتل خرمدین‌ها!

آخرین اطلاعات از قتل خرمدین‌ها؛ مقتولان جدید پرونده ۴۹ و ۵۵ ساله بودند

حوادث آخرین اطلاعات از قتل خرمدین‌ها!

رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد: والدین بابک خرمدین که به قتل پسر خود اعتراف کرده بودند، در فرآیند تحقیقات پلیسی به قتل دختر ۴۹ ساله و داماد ۵۵ ساله خود نیز اعتراف کردند.

از صبح چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی" اظهارکرد: پدر و مادر بابک خرمدین لحظاتی قبل به قتل دختر ۴۹ ساله و داماد ۵۵ ساله خود به شیوه خوراندن داروی بیهوش‌کننده و مثله کردن اجساد با انگیزه‌های اخلاقی و موادمخدر اعتراف کردند.

وی افزود: موضوع توسط کارآگاهان پلیس آگاهی فاتب در حال پیگیری است.

دقایقی پیش نیز قاضی محمد شهریاری اعلام کرد: قاتلان مذکور، قتل داماد را در سال ۱۳۹۰ و قتل دخترشان را در سال ۱۳۹۷ به همان روش یعنی تکه تکه کردن جسد و انتقال به سطل زباله مرکتب شده‌اند.

سردار رحیمی نیز روز گذشته اعلام کرد: ماموران با جسد تکه‌تکه و بدون سر بابک خرمدین مواجه شده بودند.

بابک خرمدین متولد ۱۳۵۳ در تهران و کارگردان سینما بود.

آن مرحوم برنده جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی برای «بور بیجاده رنگ» در جشنواره بین‌المللی فیلم آسا (فیلم‌های انسان دوستانه) ۱۳۸۸، برنده دیپلم افتخار بهترین کارگردانی برای فیلم “بور بیجاده رنگ” در پنجمین جشنواره بین‌المللی پروین اعتصامی۱۳۸۸، برنده جایزه بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه و بهترین صدا برای فیلم “بور بیجاده رنگ” در ششمین جشنواره دانشجویی فیلم نهال (دانشگاه هنر) ۱۳۸۸ و نامزد بهترین تصویر برداری و تدوین را در کارنامه کاری خود ثبت کرده بود.

 

 

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...