|
کدخبر: 170478

کشف «مشک ماری» در سواحل خلیج‌فارس

جانشین فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و کشف مشک‌های پلاستیکی موسوم به «مشک ماری» در سواحل خلیج‌فارس خبر داد.

حوادث کشف «مشک ماری» در سواحل خلیج‌فارس

مهرداد مشوق صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران در تشریح کشفیات قاچاق سوخت در میناب بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی شهرستان میناب در اجرای طرح ضربتی مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی با انجام کار اطلاعاتی و گشت زنی‌های هدفمند از قصد قاچاقچیان مبنی بر انتقال مقادیر قابل توجهی سوخت به وسیله مشک‌های پلاستیکی موسوم به مشک ماری از «خور بندزرک» به آب‌های بین‌المللی مطلع و رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: پس از بررسی و صحت خبر، مامورأن با هماهنگی مقام قضائی و همکاری مأموران دریابانی "کرگان" به محل مورد نظر اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهارکرد: قاچاقچیان به محض مشاهده مأموران اقدام به فرار کردند که با سرعت عمل مأموران ۲ عدد مشک ماری حاوی ۳۵ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی استان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش سوخت‌های کشف شده را ۵ میلیارد ریال برآورد کردند، تصریح کرد: سوخت‌ها به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی میناب تحویل شد.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...