|
کدخبر: 165574

خبر خوش برای سربازان

سردار ابوالفضل شکارچی گفت: ما پیگیری‌های زیادی در ستادکل نیروهای مسلح انجام دادیم و مجلس و دولت به ما قول داده‌اند که حقوق سربازان افزایش پیدا کند.

جامعه خبر خوش برای سربازان

موضوع حقوق سربازان از جمله مسائلی است که سال‌هاست بحث بسیاری در مورد آن وجود داشته و همواره یکی از کمترین حقوق‌های دریافتی به این قشر تعلق می‌گیرد، با این وجود در سال ۹۹ ستادکل نیروهای مسلح پیگیری‌های زیادی را برای این افزایش حقوق انجام داده و رقم دریافتی سربازان افزایش چشم‌گیری داشت. رقمی که سخنگوی ستادکل نیروهای مسلح گفته که در سال ۱۴۰۰ نیز دوباره افزایشی چشمگیر خواهد داشت.

سردار ابوالفضل شکارچی درباره اینکه آیا حقوق سربازان در سال ۱۴۰۰ نیز افزایش پیدا می‌کند، یا خیر؟ گفت: ما پیگیری‌های زیادی در ستادکل نیروهای مسلح انجام دادیم و مجلس و دولت به ما قول داده‌اند که حقوق سربازان افزایش پیدا کند.

وی با بیان اینکه تحقق این موضوع به تصمیم و اراده دولت بستگی دارد، گفت: هم مجلس و هم سازمان برنامه و بودجه قول دادند که حقوق سربازان را افزایش بدهند.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح اضافه کرد: در همین راستا نیز حتما حقوق سربازان در سال ۱۴۰۰ در یک حد قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا خواهد کرد و این افزایش علاوه بر آن مبلغی است که در سال ۹۹ افزایش یافته بود.

 

منبع: ایسنا
  • محمد ارسالی در

    شرافتمندانه ترین کار افزایش حقوق سرباز ه ست. خدای ظلم زیادی به شده باید جبران بشه

  • @ ارسالی در

    اسلام دین رافت است و اجبار در هیچ کاری ر ا مشروع نمیداند کما اینکه در قرآن کریم خ داوند فرموده لااکراه فی الدین. حال چگونه است که جوانان مجبورند به سربازی بروند؟ حضرت علی به مالک اشتر فرمود: کسی که به ا کراه با تو به جنگ آید، نیامدنش بهتر از آ مدنش است. عزیزان خیلی از جوانان به دلایل مختلف قادر به سربازی اجباری نیستند و اگ ر به اجبار به سربازی می روند، از سر ناچا ری و به اکراه است. به احترام قرآن مجید و به حرمت فرمایش مولای متقیان، سربازی اجب اری را جمع و سربازی اختیاری با حقوق مکفی و مناسب را جایگزینش نمایید که هم موجب خ وشنودی پروردگار و هم موجب رضایت مخلوق خد اوند است.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...