|
کدخبر: 160825

صعود ارزش پالایشی یکم

صندوق پالایش یکم امروز سه شنبه ۲۶ اسفند ماه ۹۹، چهارمین روز معاملاتی هفته را سبز و مثبت به پایان رساند و با احتساب ۲.۳۵ درصد رشد نسبت دیروز به ۸۶ هزار و ۳۶۰ ریال رسید.

بورس صعود ارزش پالایشی یکم

امروز ۲۶ اسفند ۹۹ واحد‌های صندوق پالایشی یکم در مسیر صعود قرار گرفت و با روندی رو به رشد به کار خود پایان داد و با ۲.۳۵ درصد افزایش قیمت مواجه شد و تا امروز ۱۴ درصد ضرر برای خریداران اولیه این واحد‌ها به همراه داشته است

همچنین در بین نماد‌های این صندوق شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۵.۲۷ درصد افزایش و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) با ۵.۱۵ درصد رشد و شبریز (پالایش نفت تبریز) با رشد ۳.۸۸ درصدی امروز را به پایان رساندند و نماد شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) با رشد ۴.۱۶ درصدی همراه بود.

ارزش پالایشی یکم ۲۶ اسفند ماه ۹۹

امروز سه شنبه ۲۶ اسفند ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایشی یکم با رشد ۲.۳۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۶۳۶ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۳۱۸ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۲.۴۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۶۴۷ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

منبع: نبض بورس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...