|
کدخبر: 153276

پیش‌بینی بورس در روز حساس ۲۵ بهمن

در حالی که سه وعده مطرح شده از سوی مقامات دولتی درباره بورس در دهه فجر عملی نشده، سهامداران منتظر آغاز یک دوره صعودی شاخص پس از اجرایی شدن تغییرات جدید در دامنه نوسان بورس از شنبه آینده هستند.

بورس پیش‌بینی بورس در روز حساس ۲۵ بهمن

طبق وعده تابستان امسال رئیس‌جمهوری قرار بود در دهه فجر امسال سومین مرحله از آزادسازی سهام عدالت اجرایی شود که نشد.

از سوی دیگر در مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید بورس وزیر اقتصاد از یک پذیره‌نویسی بزرگ در دهه فجر سخن گفته بود که طبق ادعای او، ارزش این شرکت به ۱۵۰ هزار میلیارد تومان می‌رسد. اما این وعده هم محقق نشده است.

عرضه اولیه استقلال و پرسپولیس نیز طبق وعده به روزهای تا پیش از ۲۲ بهمن نرسید. هرچند برخی اخبار حاکی از این است که این عرضه اولیه لغو نشده است اما در هر صورت به زمان موعود اعلام شده وزیر اقتصاد نرسید.

با این حال سهامداران امیدوار به اثربخشی تصمیم جدید درباره دامنه نوسان هستند.

قرار است که از روز شنبه نوسان منفی بورس نهایتا به منفی دو و نوسان مثبت بورس نهایتا به مثبت شش درصد برسد. درحال‌حاضر این دامنه نوسان از منفی پنج تا مثبت پنج است.

از نگاه خیلی از فعالان بازار سهام رشد هفته اخیر شاخص بورس نیز متاثر از همین تصمیم درباره دامنه نوسان بود و به همین دلیل آنها امیدوار هستند که از شنبه آینده روند شاخص بورس کمی بیشتر بهبود پیدا کند.

آیا بازار سهام طبق انتظار عمل خواهد کرد؟

 

منبع: وانا نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    واقعامسئولان قدراین ملت رانمی دانند.مردم مسلمان هستندوبه دین خودوانقلاب خود افتخ ار میکنن.ومتاسفانه مسئولان این مردم نجیب رادرک نمی کندومتاءسفانه سوءاستفاده هم م یکنندازنجابت مردم.واقعادرتاریخ بی نظیر ا ست.که مردم اینقدربه تعهدانقلاب خودوفادار باشندومسئولینش نامرد.باشند.درنزدخدا چه ج وابی میخواهندبدهندمن نمی دانم.

ارسال نظر