|
کدخبر: 143890

این سهام بیشترین سود را امروز داشت

امروز سهامداران شرکت‌های دارویی لقمان، داروسازی جابرابن حیان و سرمایه‌گذاری توسعه آذربایجان در بورس و معامله‌گران شرکت‌های پتروشیمی ارومیه، فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال و سرمایه‌گذاری مسکن الوند در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس این سهام بیشترین سود را امروز داشت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت ۲۴هزار و ۳۴۰واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۴۲۳هزار و ۵۷۳واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۹میلیارد و ۲۱۴میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش ۱۲هزار و ۳۵۶میلیارد تومان در ۲ میلیارد و ۱۸۸هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های دارویی لقمان، داروسازی جابرابن حیان و سرمایه‌گذاری توسعه آذربایجان بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های بهنوش ایران، تولید محور خودرو و پالایش نفت بندر عباس بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۳ میلیارد و ۷۷۰میلیون ورقه به‌ارزش ۶هزار و ۶۸۵میلیارد تومان در یک میلیون و ۵۲هزار نوبت، آیفکس ۶۹واحد افت کرد و در ارتفاع ۲۰هزار و ۷۳واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پتروشیمی ارومیه، فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال و سرمایه‌گذاری مسکن الوند بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، کشت و صنعت دست خرمدره و برق و انرژی پیوند گستر پارس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر