|
کدخبر: 139126

پیش‌بینی طلایی از بورس هفته بعد

با شروع معاملات این هفته از بازار سهام روند شاخص کل صعودی بود ولی در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه عرضه در کلیت بورس بیشتر شد، اما بورس هفته بعد چه می‌شود؟

بورس پیش‌بینی طلایی از بورس هفته بعد

در جریان معاملات دیروز و امروز عرضه در بازار سهام زیاد و امروز شاخص کل بازار سهام نیز به دلیل عرضه زیاد به صورت جزئی منفی شد اما بورس هفته بعد چه می‌شود؟

محمدمهدی عشریه، کارشناس بازار سهام در رابطه با بورس هفته بعد گفت: شاخص کل محدوده‌های مقاومتی خود را پشت سر گذاشته و روند صعودی بازار سهام شروع شده است. هفته بعدی نیز به روند بازار سهام مثبت است.

این کارشناس با اشاره به انتخابات پیش‌رو گفت: بیشتر نمادهای بازار سهام ارزندگی زیادی دارند و قیمت دلار نیز که تثبیت شده است، از طرفی نیز به دلیل فراگیر بودن بازار سهام احتمالا به این بازار توجه خواهد شد.

 

منبع: تجارت نیوز
  • salarieh ارسالی در

    اگر مثل امروز با عرضه های الکی بورس رو م نفی نکنن !!

  • Tak ارسالی در

    بازم انواع و اقسام دروغ برای خالی کردن جیب مردم تورو خدا دروغ اینها رو باور نکنید بازم قصه تکراری پر کردن جیب حقوقی هاست یکم تحقیق کنید میبینید حقوقی ها کیا هستند که کیسه دوختند به اموال مردم خوش باور پالایش یکم امروز منفی ۹ خورد این چه معنی میده ؟ الکی به مردم وعده سر خرمن ندهید به خدا درامد زایی با حقه و فریب حرامه

ارسال نظر