|
کدخبر: 134700

این سهام بالاترین رشد در بورس را داشت!

امروز سهامداران شرکت‌های صنایع جوشکاب یزد، باما و فولاد خوزستان در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بیمه دی، هتل پارسیان کوثر اصفهان و کشاورزی و دامپروری بینالود در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس این سهام بالاترین رشد در بورس را داشت!

 شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با رشد ۲۶هزار و ۵۱۶واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۴۷هزار و ۵۹۱واحد به کار خود پایان داد و بیش از۶هزار و ۲۰۰میلیارد تومان در بیش از ۷۳۰هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های صنایع جوشکاب یزد، باما و فولاد خوزستان بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های صنایع آذرآب، توسعه معادن و فلزات و نوش مازندران بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۲۳۷میلیون ورقه به‌ارزش ۴هزار و ۲۳۷میلیارد تومان در ۷۶۲هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۳۹۹واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۵هزار و ۹۹۴واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بیمه دی، هتل پارسیان کوثر اصفهان و کشاورزی و دامپروری بینالود بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه تجارت نو، فرآوری زغال سنگ و کشت و صنعت شریف‌آباد بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر