|
کدخبر: 134164

کدام سهام بالاترین و پایین‌ترین رشد را داشت؟

امروز سهامداران شرکت‌های باما، پارس مینو و فنرسازی زر در بورس و معامله‌گران شرکت‌های مدیریت انرژی تابان هور، هتل پارسیان کوثر اصفهان و پخش البرز در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با رشد ۹هزار و ۱۱۶واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۲۱هزار و ۵۷واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۹میلیارد و ۷۲۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۸هزار و ۵۷۹میلیارد تومان در بیش از ۹۳۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های باما، پارس مینو و فنرسازی زر بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های قند نیشابور، سرمایه‌گذاری رنا و سرمایه‌گذاری سایپا بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۴۳۹میلیون ورقه به‌ارزش ۵هزار و ۷۸میلیارد تومان در ۴۰۶هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۷۹واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۵هزار و ۵۹۴واحد قرار گرفت..

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های مدیریت انرژی تابان هور، هتل پارسیان کوثر اصفهان و پخش البرز بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های کشت و صنعت دشت خرمدره، شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه و زرین معدن آسیا بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

ارسال نظر