|
کدخبر: 132952

شرایط خوب این نمادها در بورس امروز

با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل تحت تاثیر معاملات منفی نمادهای ارز محور حدود ۱/۵ درصد ریزش کرد و به یک میلیون و ۲۷۱ هزار واحد رسید.

با شروع معاملات این هفته از بازار سهام نمادهای ارز محور به دلیل احتمال بیشتر پیروزی بایدن در انتخابات امریکا و ریزش قیمت ارز روندی نزولی دارند و شاخص کل تحت تاثیر معاملات منفی همین نمادها روندی نزولی پیدا کرد.

اما در جریان معاملات امروز بازار سهام نمادهای خودرویی و بانکی روند خوبی دارند و نماد خودرو و خساپا بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص دادند.

روند صعودی نمادهای خودرویی به دلیل کاهش قیمت ارز است و به نظر می‌رسد سیر نزولی ارز هنوز ادامه داشته باشد.

نمادهای ارز محور به دلیل انتخابات امریکا و خبر برتری بایدن ریزش روند نزولی پیدا کردند و برای شروع روند صعودی بازار سهام باید نمادهای ارز محور نیز به تعادل برسند.

همچنین نمادهای فولاد، فملی و کچاد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بازار سهام داشتند و نمادهای خودرویی نیز بیشترین تاثیر مثبت بر بازار سهام را داشتند.

همچنین در جریان معاملات امروز بازار سهام نماد کسعدی روندی مثبت دارد و نماد شپنا نیز به دلیل افشای اطلاعات گروه الف متوقف شده است.

 

منبع: تجارت نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    اگه بورس تحت تاثیر دلار بوده و هست، چرا تو این چندین ماه گذشته که دلار روند افزا یشی داشته و تا حدود ۳۳ هزار تومان صعود کرد، بورس روند نزولی داشته و حدود ۷۰ درص د سقوط کرده؟ جناب روحانی کذاب .......... ...به درد بورس برس.

ارسال نظر