|
کدخبر: 121938

واکنش‌ها به ادعای تخلف در بورس

دو عضو دیگر شورای‌عالی بورس هم به اظهارات رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مبنی بر ادعای تخلف در مصوبه جدید این شورا واکنش نشان دادند.

 دو عضو دیگر شورای‌عالی بورس هم به اظهارات حمیدرضا حاجی بابایی مبنی بر ادعای تخلف در مصوبه اخیر این شورا واکنش نشان دادند.

براین اساس، شاهین چراغی در توییتر اعلام کرد: دو عضو از مجلس ناظر و مصوبات شورای بورس هستند. با توجه به تخصصی بودن مصوبات شورا انتظار می‌رود قبل از انتشار اطلاعات نادرست درخصوص تصمیم شورا در فضای رسانه‌ای به جهت حفظ حقوق مردم و محمل قانونی مصوبه فوق، حداقل با رئیس شورای بورس مذاکره می‌شد.

همچنین سعید اسلامی بیدگلی اعلام کرد: رئیس بانک مرکزی به عنوان عضو و دو نماینده مجلس به عنوان ناظر در جریان جلسات شورای‌عالی بورس هستند. این شورا اختیارات لازم برای اخذ تصمیمات را داشته است. امید می‌رود با همکاری هم بتوانیم به ثبات بازارهای مالی کمک کنیم.

بنابراین گزارش، حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مصوبه اخیر شورای‌عالی بورس مبنی بر لغو مواد ۱۶ و۱۷ قانون رفع موانع تولید را تخلف دانسته و گفت: این تصمیم چندین پیامد و اثر نامطلوب در اقتصاد و بازارهای مالی دارد.

منبع: بورس پرس

ارسال نظر