کدخبر: 90757

خبر خوش نوبخت درباره حقوق بازنشستگان

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در سال ۹۸ برای جبران قدرت خرید بازنشستگان، اعتبار همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ۵ هزار میلیارد تومان بود و این رقم در امسال با افزایش ۱۰۰ درصدی به ۱۰ هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

گسترش‌نیوز: «محمدباقر نوبخت» در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، با اشاره به امتیازهای در نظرگرفته شده برای کارمندان از فصل دهم در امسال نوشت: در سال ۹۸، برای جبران قدرت خرید بازنشستگان، اعتبار همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ۵ هزار میلیارد تومان بود و این رقم در امسال با افزایش ۱۰۰ درصدی به ۱۰ هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

nobakht1117.jpg

نوبخت پیش از این و ۷ دی ماه ۹۸ از احتمال افزایش منابع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال ۹۹ خبر داده و گفته بود که با وجود تمامی مشکلات در لایحه بودجه سال ۹۹ اعتباری بالغ بر ۶ هزار میلیارد تومان برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در نظر گرفته شد، در صورت امکان و معرفی منابع جدید، دولت از افزایش اعتبار برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان استقبال می‌کند.

منبع: ایرنا

  • یک جانباز صعب العلاج همس ا ارسالی در

    از زمانی که خودم می شناسم در کار ستم و سختی بودم تا انجا که خودم میشناسم بدی نکرده ام روزگار فرق کرده بی
    وجدانی و پی معر فتی زیاد شده یکرفیق زمان جنگ داشتم بنام شهید باکری روحش شاد همیشه به من میگفت ۵ سال دیگر ادمها خیلی درغگو و بی معرفت میشود ایمانشان و همه چیزشان می شود مادیات اقای نوبخت فکری بحال بازنشستگان لشکری و کشور ی کن بد چور مردم گرفتار ند بگو یاحق خداوند هم کمکت میکند_

ارسال نظر