|
کدخبر: 328512

ریزش ۷۰ میلیونی قیمت جواهر کره ای | چشم بازار خودرو روشن شد

قیمت خودروها امروز، دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳، در اغلب محصولات دچار نوسانات قابل‌توجهی شده است. این نوسان به ویژه در خودروهای داخلی و مونتاژی به چشم می‌خورد. با این حال، در برخی موارد محدود، نرخ خودروها ثابت مانده است.

اقتصاد ریزش ۷۰ میلیونی قیمت جواهر کره ای | چشم بازار خودرو روشن شد

قیمت خودرو امروز، دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳، نوسانی گزارش می‌شود. این تغییرات می‌تواند بر قیمت‌ها، فروش و موجودی خودروها تاثیر بگذارد. با توجه به قیمت‌های به‌دست‌آمده، بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز‌های گذشته نوسانی گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های داخلی

بازار خودرو‌های داخلی صبح امروز با افت و خیز کار خود را آغاز کرد.

دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال) و پژو پارس سفارشی ELX از محصولات شرکت ایران خودرو، صبح امروز به ترتیب با کاهش چهار میلیون تومانی و پنج میلیون تومانی نسبت به روز گذشته با نرخ یک میلیارد و ۴۸ میلیون تومان و ۷۴۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

پژو پارس و سورن پلاس دوگانه‌سوز از دیگر محصولات پرطرفدار این شرکت، هر کدام با رشد شش میلیون تومانی و سه میلیون تومانی به نرخ ۶۸۸ میلیون تومان و ۷۸۴ میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

خودرو-توسان

شاهین G (سانروف) و شاهین اتوماتیک G از محصولات شرکت سایپا، با افت یک میلیون تومان و سه میلیون تومانی نسبت به روز‌های گذشته به نرخ ۷۱۸ میلیون تومان و ۸۱۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شدند.

وانت زامیاد گازسوز در شمار محصولات این شرکت، با رشد چهار میلیون تومانی به نرخ ۶۳۰ میلیون تومان رسید.

خودرو-داخلی

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت خودرو‌های مونتاژی مانند محصولات داخلی با فراز و فرود کار خود را ادامه دادند.

‎X۳۳ کراس (اتوماتیک) و آریزو ۶ پرو در شمار محصولات مدیران خودرو، صبح امروز نوسانات شدیدی را تجربه کرده‌اند که هرکدام با کاهش ۲۰ میلیون تومان و ۲۵ میلیون تومان با نرخ یک میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

تیگو۷ پرو پرمیوم و از دسته محصولات جذاب و لوکس این شرکت، با ریزش ۲۵ میلیون تومانی به نرخ دو میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

دیگنیتی پرستیژ از محصولات جذاب بهمن موتور، با رشد ۳۰ میلیون تومانی به نرخ دو میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان قابل معامله است.

هیوندای توسان و فیدلیتی پرستیژ (۷ نفره) از دسته محصولات جذاب مونتاژی، با افت ۷۰ میلیون تومانی و۴۰ میلیون تومانی به نرخ چهار میلیارد و ۵۹۰ میلیون تومان و دو میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

خودرو-خارجی

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها