|
کدخبر: 326691

فرصت را برای خرید خودرو ازدست ندهید / قیمت ها به بازار شوک دادند

در تاریخ سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳، قیمت خودروها با یک افت شدید در اکثر محصولات داخلی و مونتاژی آغاز شد. با این حال، تعداد کمی از آن‌ها همچنان در حال صعود هستند.

اقتصاد فرصت را برای خرید خودرو ازدست ندهید / قیمت ها به بازار شوک دادند

قیمت خودروها در روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳، در بیشتر محصولات داخلی و مونتاژی ادامه روند کاهشی را نشان می‌دهد، مشابه روز گذشته. با این حال، هنوز در برخی موارد معدود، نرخ قیمت بهبود یافته است.

نرخ ارز به عنوان مهم‌ترین محرک بازار خودرو، با ادامه روند کاهشی تاثیر خود را در نمودار خودرو ریزشی نمایان کرد.با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، بازار خودرو‌های داخلی و خارجی نسبت به روز‌های گذشته نزولی گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های داخلی

قیمت اغلب خودرو‌های داخلی مانند روز گذشته کاهشی بوده است، اما تعداد معدودی از آنها افزایش نرخ پیدا کردند.

سورن پلاس موتور XU۷P و سورن پلاس (فول) از محصولات اقتصادی ایران خودرو، به‌ترتیب ۱۲ میلیون تومان و ۱۴ میلیون تومان ریزش کرده است که هر کدام با نرخ ۶۱۴ میلیون تومان و ۷۲۲ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

دنا پلاس توربو اتوماتیک و دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال) از دیگر محصولات لوکس و محبوب این شرکت، در صبح امروز به‌ترتیب ۳۲ میلیون تومان و ۳۰ میلیون تومان افت داشتند که هر کدام به نرخ یک میلیارد و ۹۰ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسند.

پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما و پژو پارس از پرطرفدارترین محصولات شرکت ایران خودرو هستند که به‌ترتیب افت ۲۲ میلیون تومان و ۱۴ میلیون تومانی را در صبح امروز تجربه کردند و هر کدام به نرخ یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان در بازار گزارش می‌شوند.

کوییک R اتوماتیک و وانت پادرا (دوگانه سوز) از محصولات داخلی شرکت سایپا به‌ترتیب ۲۳ میلیون تومان و ۱۳ میلیون تومان نسبت به روز گذشته خود کاهش نرخ پیدا کردند و با رقم ۵۵۰ میلیون تومان و ۷۷۷ میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

خودرو-داخلی

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت خودرو در بیشتر محصولات مونتاژی نسبت به روز گذشته کاهشی است، اما در بعضی از موارد افزایش نرخ به چشم می‌خورد.

جک S۵ از محصولات جذاب مونتاژی شرکت کرمان موتور، با افت ۳۳ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته خود به نرخ یک میلیارد و ۶۴۵ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد.

وانت کاپرا محصول شرکت بهمن موتور، صبح امروز ۵۰ میلیون تومان نسبت به روز گذشته روند صعودی داشته است و با نرخ یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

فیدلیتی پرستیژ (پنج‌نفره) و فیدلیتی پرستیژ (هفت‌نفره)، در شمار محصولات لوکس و جذاب مونتاژی این شرکت، به‌ترتیب ۷۰ میلیون تومان و ۸۰ میلیون تومان افزایش پیدا کردند که هر کدام به نرخ ۲ میلیارد و ۷۴۰ میلیون تومان و ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان معامله می‌شوند. سایر محصولات نیز صبح امروز افت و خیز شدیدی را تجربه کردند.

خودرو-خارجی

 

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها