|
کدخبر: 325496

خواب بهاری بازار خودرو را گرفت / قیمت ها آرام گرفتند

بر اساس اطلاعات امروز یکشنبه، ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، قیمت خودروها تغییر چندانی نداشته است. تقریباً تمامی خودروهای داخلی و مونتاژی در بازار با ثبات کامل معامله می‌شوند.

اقتصاد خواب بهاری بازار خودرو را گرفت / قیمت ها آرام گرفتند

امروز یکشنبه، ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳، قیمت خودروها چندان دچار نوسان نشده است. اغلب خودروهای داخلی و مونتاژی بدون تغییر نسبت به روز قبل به فروش می‌رسند. با این حال، قیمت بسیاری از محصولات ایران خودرو و بهمن موتور کاهشی بوده است.

نرخ ارز در بازار آزاد از روز گذشته باز هم افت محدودی را تجربه کرد و همین موضوع باعث شد تا رکود بازار خودرو به صورت عمیق‌تری احساس شود.

با توجه به نرخ‌های وب‌سایت ایران‌جیب، نرخ خودرو از صبح امروز تغییر چندانی ندارد.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی به غیر از محصولات ایران خودرو، با ثبات گزارش می‌شود.

ساینا S دوگانه‌سوز یکی از معدود خودروهای با سوخت CNG در بازار محسوب می‌شود که از ابتدای امروز تنها یک میلیون تومان افت نرخ دارد و با ۴۵۸ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

شاهین G استاندارد دیگر محصول تولیدی و رده‌بالای شرکت سایپا به شمار می‌رود که برخلاف برادر کوچک‌تر خود، ی میلیون تومان افزایش نرخ داشته و به نرخ ۷۵۴ میلیون تومان قابل خریداری است.

دنا پلاس ۶ سرعته توربو یکی از پرقدرت‌ترین محصولات داخلی است که از صبح امروز دو میلیون تومان گران‌تر شده و در کانال ۹۵۰ میلیون تومانی معامله می‌شود.

تارا دنده‌ای V۱ یکی از سدان‌های رده‌بالای ایران‌خودرو است که از صبح امروز افت سه میلیون تومانی دارد و با ۸۴۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

خودرو-داخلی۲

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی به غیر از محصولات گروه بهمن از صبح امروز تغییر چندانی ندارد.

جک J۴ آپشنال اقتصادی‌ترین محصول مونتاژی کرمان موتور بوده که از صبح امروز هفت میلیون تومان ارزان‌تر شده و با ۸۳۶ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

فونیکس آریزو ۶ پرو جزو سدان‌های رده‌بالای مونتاژی محسوب می‌شود که با آغاز روند معاملات نوسانی ندارد و به نرخ یک میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

هایما ۸S جدیدترین کراس‌اوور مونتاژی ایران‌خودرو از ابتدای امروز پنج میلیون تومان ارزان شده و با یک میلیارد و ۹۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

فیدلیتی پرستیژ پنج نفره یکی از جدیدترین محصولات گروه بهمن به شمار می‌رود که لقب رکورددار افت نرخ در بازار امروز را نصیب خود کرد. این خودرو ۱۵ میلیون تومان نسبت به روز گذشته ارزان‌تر شده و با دو میلیارد و ۴۳۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

خودرو-خارجی۱

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها