|
کدخبر: 325065

قیمت جدید گوشت منجمد اعلام شد / مرغ و بوقلمون چند؟

بر اساس بررسی‌های انجام گرفته، امروز شاهد ثبات در قیمت گوشت مرغ در بازار بودیم. اما در همین حال، قیمت بوقلمون افزایش یافت و به کیلویی ۸۴ هزار و ۵۰۰ تومان رسید.

اقتصاد قیمت جدید گوشت منجمد اعلام شد / مرغ و بوقلمون چند؟

بازار گوشت در وضعیت متعادلی قرار ندارد و نوسانات قیمتی همچنان وجود دارد. در حالی که قیمت مرغ ثبات داشته، قیمت بوقلمون به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

این موضوع می‌تواند ناشی از عوامل مختلفی مانند نوسانات در عرضه و تقاضا، مشکلات در زنجیره تأمین و توزیع، یا سایر عوامل مؤثر بر بازار گوشت باشد. بررسی و پایش دقیق‌تر این بازار توسط مسئولان مربوطه می‌تواند به شناسایی و رفع چنین نوسانات قیمتی کمک کند.

بازار گوشت و دام تهران امروز دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳، شاهد افزایش قیمت‌ گوشت بوقلمون در جریان معاملات نسبت به روز پیش بالا رفت.

جدول

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار ثبات را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و ۷۷,۵۴۶ تومان خرید و فروش شد.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد ثبات قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار ۵۴,۵۵۳ تومان معامله شد.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم خلاف روند روزهای اخیر در بازار امروز ثبات قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرد، ۳۲۵ هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش افزایش قیمت را تجربه کرد و کیلویی ۸۴ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت را  نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و ۶۲۵ هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار ۳۴۱ هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

 

منبع: اقتصادنیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها