|
کدخبر: 324300

بازار خودرو / سامانه یکپارچه / فروش خودرو

فروش ۷ خودروی جدید در سامانه یکپارچه + جزییات

در پایان هفته گذشته، هفت خودروی جدید به سامانه یکپارچه خودروهای داخلی اضافه شدند و قرار است به زودی فروش آن‌ها آغاز شود.

اقتصاد فروش ۷ خودروی جدید در سامانه یکپارچه + جزییات

در پایان هفته گذشته، هفت خودرو جدید به سامانه یکپارچه خودروهای داخلی اضافه شدند. امیدواریم که در طول هفته جاری، این محصولات به فروش برسند.

خودروهای جدید بارگذاری‌شده در سامانه، خودروهای مونتاژی هستند. در ادامه نگاهی به این هفت خودرو خواهیم داشت:

محصولات جدید مدیران‌خودرو در سامانه یکپارچه خودروهای داخلی

فونیکس FX: کراس‌اوور اسپرت مدیران خودرو که با نام اصلی اومودا ۵ در سایر بازارها عرضه شده است. این خودرو یک کراس‌اوور کوپه با پیشرانه‌ای قدرتمند و شتاب راضی‌کننده است که می‌تواند برای جوانان جذاب باشد. فونیکس FX هم‌اکنون در تیپ پرمیوم با موتور ۱.۶ لیتری توربوشارژ به بازار خودرو عرضه می‌شود.

تیگو ۷ پرو پرمیوم: تیگو ۷ پرو پرمیوم، نسخه جدید این خودرو است که جایگزین تیگو ۷ پرو اکسلنت شده. این نسخه به آپشن‌های بیشتری مجهز است و از نظر ظاهری نیز با نسخه قبلی تفاوت‌هایی دارد. بااین‌حال، همچنان پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ را زیر کاپوت این خودرو خواهیم دید.

سامانه-یکپارچه

سامانه یکپارچه خودروهای داخلی

تیگو ۸ پرو e‌ پلاس: این کراس‌اوور نسخه پلاگین هیبریدی تیگو ۸ پرو است که با وجود شتاب خارق‌العاده‌اش، چندان موردتوجه مشتریان ایرانی قرار نگرفته. درحقیقت به‌دلیل نبود زیرساخت ارائه خدمات به خودروهای هیبریدی، مشتریان ترجیح می‌دهند نسخه دو دیفرانسیل این خودرو، یعنی تیگو ۸ پرومکس را خریداری کنند که اکنون در سامانه یکپارچه ارائه نشده است.

کی‌ام‌سی X۵: کی‌ام‌سی X۵ نسخه جدید جک S۵‌ به شمار می‌آید که سال گذشته معرفی شد. این خودرو از نظر طراحی خارجی و داخلی تغییرات بسیاری را نسبت به جک S۵‌ فیس‌لیفت تجربه کرده است. بااین‌حال مشخصات فنی آن در مقایسه با جک S۵‌ فیس‌لیفت چندان تفاوت ندارد.

جک J۴: جک J۴ درحال‌حاضر ارزان‌ترین محصول مونتاژی بازار ایران است. این خودرو یک سدان اقتصادی است که رقیبی برای تارا اتوماتیک و شاهین اتوماتیک محسوب می‌شود. کرمان‌موتور سدان داخلی ایگل را نیز براساس این خودرو توسعه داده است.

BAC X۳ Pro: بک X۳ پرو یک هاچ‌بک کراس است که توسط خودروسازان بم به بازار ایران عرضه می‌شود. BAC X۳ Pro درواقع محصولی از جیلی است و با خودروهایی همچون ام‌وی‌ام X۲۲ پرو، ام‌وی‌ام X۳۳ کراس و جک S۳‌ رقابت می‌کند. بزرگ‌ترین مزیت این خودرو، در اختیار داشتن پیشرانه تنفس طبیعی و گیربکس اتوماتیک است.

منبع: دیجیاتو

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها