|
کدخبر: 320024

آموزش و پرورش / بازار مسکن

خبر داغ آموزش و پرورش این استان در آستانه نوروز

رییس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از اختصاص ۷ هزار فضا شامل مراکز فرهنگی- تفریحی، آموزشی و ویلاسراها برای اسکان مسافران نوروزی خبرداد.‌

اقتصاد خبر داغ آموزش و پرورش این استان در آستانه نوروز

مهدی منتجب اظهار داشت: در راستای موضوع فرایند اسکان مطابق با دستورالعمل صادر شده، برنامه‌ریزی لازم را برای ۶ ستاد در نواحی شهر اصفهان و ستادهای مجزا در مناطق استان انجام داده‌ایم و آمادگی میزبانی هم‌وطنان ارجمند در ۴۱ ناحیه و منطق استان هستیم.

وی ادامه داد: ستاد مرکزی آموزش و پرورش را نیز در اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در نظر گرفتیم و بنابراین در شهر اصفهان ۷ ستاد را خواهیم داشت.

منتجب گفت: اگر شهرداری و سایر مراجع ذی‌صلاح برای راهنمایی مسافرین نیازمند همراهی بودند نماینده آموزش و پرورش از نزدیک‌ترین ستاد در ایستگاه‌ها راهنمایی حاضر خواهند شد تا خدمات‌رسانی مطلوبی را در این زمینه داشته باشیم.

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تصریح کرد: تمام مدارس استان اصفهان که در طرح اسکان نوروزی قرار گرفته‌اند به QR کد تجهیز شده‌اند و علاوه بر این از افرادی که اشراف کامل بر آدرس‌های مدارس استان دارند جهت توجیه مسافرین در محل ستاد اسکان حاضر خواهند بود.

وی گفت: آنچه تا کنون پیش‌بینی کرده‌ایم ۷ هزار فضا جهت اسکان میهمانان نوروزی در مراکز فرهنگی و رفاهی، تفریحی، آموزشی، ویلا سراها و… آموزش و پرورش بوده است و حدود ۶۰۰ مدرسه استان را نیز در این راستا در نظر گرفته‌ایم تا خدمت‌رسانی مطلوبی را داشته باشیم.

منتجب تأکید کرد: باتوجه به مقارن بودن ماه میهمانی خدا با تعطیلات نوروز تدابیر لازم اندیشیده شده تا بسترهای لازم جهت حفظ حرمت ماه مبارک رمضان در دستور مار قرار گیرد و مسافرینی که کمتر از ده روز در استان حاضر هستند با اخذ مجوزات لازم و مطابق با دستورالعمل طبخ غذا انجام شود.

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطرنشان کرد: شروع فعالیت اسکان از روز ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۲ خواهد بود و مطابق با دستورالعمل وزارتی تا روز ۱۲ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۳ میزبان میهمانان نوروزی خواهیم بود.

منبع: مهر

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها