|
کدخبر: 319432

نات کوین/ رمزارز/ ارز دیجیتال

فوری / قیمت احتمالی نات کوین مشخص شد

از زمان ظهور نات کوین در تلگرام و جذب میلیون‌ها کاربر در مدت زمان کوتاه، این ارز دیجیتال برای بسیاری تبدیل به یک موضوع پراهمیت شده است و بسیاری از افراد از آینده توکن نات کوین و قیمت آن در صرافی‌ها پرسش می‌کنند. در حال حاضر که به نظر می‌رسد عرضه توکن نات کوین قطعی شده است، افراد منتظرند تا ببینند با چه قیمتی این ارز دیجیتال در صرافی‌ها عرضه خواهد شد.

اقتصاد فوری / قیمت احتمالی نات کوین مشخص شد

بسیاری از افراد سعی می‌کنند با توجه به تعداد نات کوین‌های ماین‌شده تا امروز و فرض قیمت‌های مختلف، ارزش بازار (Market Cap) آینده را برآورد کنند. اما باید توجه داشت که پیش‌بینی قیمت یک ارز دیجیتال قبل از عرضه با توجه به این روش، به دلیل عوامل متعددی که می‌توانند تأثیرگذار باشند، بسیار دشوار است. بانکداران، سرمایه‌گذاران، رقابت با سایر پروژه‌ها، اخبار و رویدادهای عمومی، تغییرات قوانین و مقررات، وضعیت اقتصادی، واکنش بازار و عوامل فنی و تکنولوژیکی از جمله این عوامل هستند.

مطمئناً اگر این نظرسنجی قبل از تأیید عرضه توکن نات کوین در صرافی‌ها منتشر شده بود، شاهد نتایج متفاوتی بودیم. به هر حال، با کنار‌گذاشتن گزینه «ارزشی پیدا نخواهد کرد»، مشخص می‌شود که بخش زیادی از افراد انتظار دارند هر یک میلیون واحد از این ارز دیجیتال در آینده کمتر از ۱ دلار قیمت داشته باشد. این یعنی هر واحد نات کوین زیر ۰.۰۰۰۰۰۱ دلار خواهد بود.

بیشتر بخوانید

قیمت روز ارزهای دیجیتال / بلاتکلیفی عجیب بیت کوین!

طبق آمارهای خود بازی، مجموع موجودی یا بالانس کل بازیکنان نات کوین هم‌اکنون حدود ۱۴٬۳۸۲میلیارد است. اگر این عدد را نماینده عرضه درگردش نات کوین برای آینده در نظر بگیریم، با حداکثر قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱ دلاری که برخی کاربران پیش‌بینی می‌کنند، ارزش بازار این میم کوین نهایتاً حدود ۱۴میلیون دلار خواهد بود که عدد زیادی نیست.

هر یک میلیون نات کوین کمتر از ۱۰ دلار

این پیش‌بینی ارزش بیشتری برای نات کوین در نظر گرفته است. در چنین شرایطی هر واحد NOT کمتر از ۰.۰۰۰۰۱ دلار ارزش خواهد داشت و ارزش بازار این توکن نیز طبق چیزی که در بخش قبلی فرض کردیم، حداکثر نزدیک ۱۴۳میلیون دلار خواهد بود که برای چنین پروژه‌ای دور از ذهن نیست.

هر یک میلیون نات کوین کمتر از ۵۰ دلار

در شرایطی که هر یک میلیون نات کوین کمتر از ۵۰ دلار باشد، هر واحد NOT باید زیر ۰.۰۰۰۰۵ دلار خریدوفروش شود. این یعنی ارزش بازار این میم کوین می‌تواند نهایتاً حدود ۷۱۹میلیون دلار باشد. برای مقایسه می‌توان گفت ارزش بازار میم کوین محبوب شبکه سولانا، یعنی بونک (BONK) هم‌اکنون ۶۹۸میلیون دلار است.

هر یک میلیون نات کوین بیشتر از ۵۰ دلار

اینکه هر یک میلیون نات کوین بیش از ۵۰ دلار ارزش‌گذاری شود، یعنی ارزش بازار این میم کوین می‌تواند بالای ۷۱۹میلیون دلار باشد که اگر نگوییم غیرممکن است، باید گفت طبیعتاً سخت‌تر از گزینه‌های قبلی به نظر می‌رسد.

پیش‌بینی قیمت یک و ۰.۱ دلاری برای نات کوین

درمورد پیش‌بینی قیمت‌های فضایی مثل «هر نات کوین یک دلار» یا حتی «هر نات کوین ۰.۱ دلار» هم که نیازی به توضیح نیست. با توجه به جمعیت بسیار زیاد افرادی که در این بازی فعال بوده‌اند و حالا انتظار دریافت پاداش دارند، شاهد این قیمت‌های عجیب‌وغریب نخواهیم بود. ضمناً اگر قیمت هر یک واحد نات کوین در آینده ۰.۱ دلار باشد و عدد ۱۴٬۳۸۲میلیارد توکن را برای عرضه در گردش فرض کنیم، ارزش بازار این ارز دیجیتال باید ۱.۴۳تریلیون دلار باشد که تقریباً برابر ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال است!

پیش‌بینی دقیق قیمت نات کوین، با توجه به حجم کم اطلاعاتی که درباره این بازی و سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده رو خود پروژه در دسترس است، فعلاً شدنی نیست. بنابراین، اگر بی‌صبرانه منتظر این هستید که ببینید موجودی شما در نات کوین در آینده چه ارزشی پیدا خواهد کرد و چه پاداشی از فعالیت خود در این بازی دریافت خواهید کرد، باید کمی بیشتر صبر کنید.

منبع: ارز دیجیتال
 • هومن ارسالی در

  یه چیزی تو مایه های ، بی بی دوج است
  شت کوین که اسمش روشه
  ارزشی ند ارد
  هیچوقت هم به یک دلار نخواهد ر سید.

 • زبح الله ارسالی در

  چگونه میتوانیم ناتکوین را بفروشیم

 • ایوب حیدری ارسالی در

  برنامه بسیار عالی است

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  سایر رسانه ها