|
کدخبر: 318637

قیمت گوشی / قیمت موبایل سامسونگ / بازار موبایل

۱۰ گوشی برتر جهان معرفی شد / خبر داغ برای طرفداران این موبایل

در دوره سه هفته گذشته، ۱۰ گوشی برتر به تازگی معرفی شده‌اند و در این لیست، سامسونگ گلکسی اس ۲۴ اولترا با تفاوتی نسبت به رقبا، به مقام اولیه رسیده و جایگاه اول را به خود اختصاص داده است.

اقتصاد ۱۰ گوشی برتر جهان معرفی شد / خبر داغ برای طرفداران این موبایل

گوشی سامسونگ گلکسی اس ۲۴ اولترا، از زمان معرفی خود به عنوان یکی از ترندترین گوشی‌های امسال شناخته شده است. با شروع رسمی عرضه آن، این گوشی با تفاوتی نسبت به رقبا، پیشی گرفته و تاکنون به عنوان یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های بازار شناخته شده است.

گلکسی اس ۲۴ وانیلی نیز جایگاه دوم را از آن خود کرده است اما با وجود اینکه انتظار می‌رفت گلکسی اس ۲۴ پلاس، با وجود ویژگی های منحصر به فردش جایگاه خوبی میان کاربران پیدا کند اما اکنون اعلام شده که باید به رتبه هفتم بسنده کند.

Redmi Note ۱۳ Pro آخرین جایگاه را به خود اختصاص می‌دهد و برادر Poco X۶ Pro خود را به جایگاه چهارم می‌برد.

پس از آن  Redmi Note ۱۳ Pro+ و Galaxy S۲۳ Ultra به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار می‌گیرند. Redmi Note ۱۳ وانیلی در جایگاه هشتم قرار دارد، با این وجود گلکسی A۵۴ به رتبه نهم سقوط می‌کند

آیفون ۱۵ پرو مکس اپل با کنار گذاشتن پوکو ایکس ۶ و ردمی ۱۳ سی در جایگاه آخر جدول این هفته قرار گرفت. باید دید هفته آینده آنها موفق خواهند شد راه خود را به نمودار بیابند یا خیر. اما به نظر می‌رسد سه گانه گلکسی اس ۲۴ برای مدت زیادی در صدر این جدول باقی خواهد ماند.

منبع: تکراتو

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها