|

بخوانید :

کدخبر: 214582

پلتفرم آزمایشی رابین‌کش ، از کسب تجربه تا ریسک‌پذیری

اقتصاد پلتفرم آزمایشی رابین‌کش ، از کسب تجربه تا ریسک‌پذیری

ریسک در سرمایه‌گذاری حقیقتی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. هرچقدر هم که حرفه‌ای باشید، هرچقدر هم که سابقه حضور در بازارهای مختلف داشته باشید، ریسک‌پذیری مهم‌ترین قسمت است.

سرمایه‌گذاری‌های بزرگ به معنی ریسک‌های بزرگ و سودهای بزرگ‌تر است، اما اگر بدون هیچ تجربه‌ای خطر یک ریسک بزرگ را به جان بخرید، حسابی بی‌احتیاطی کرده‌اید! بازار بزرگ و جدیدی مثل بازار ارزهای دیجیتال هم یکی از عجیب‌ترین بازارهایی است که هزار گوشة نهان و پنهان دارد.

 اگر بی‌احتیاطی کنید، اگر بی‌تجربگی کنید و اگر بدون اطلاعات وارد این بازار شوید، هیچ بعید نیست ورشکستگی بدی در انتظارتان باشد. می‌خواهید از همه این اتفاق‌ها جلوگیری کنید؟

می‌خواهید به‌جای دست از پا درازتر برگشتن و ضرر کردن، از این موقعیت سودآور استفاده کنید؟ تنها راه آزمون خطا است، اما چه آزمون و خطایی؟ در این مطلب قرار است با شما درباره پلتفرم آزمایشی رابین‌کش صحبت کنیم. اگر دنبال راهی بی‌دردسر برای یادگرفتن بازار هستید، این مطلب برای شماست:

بازار ارزهای دیجیتال

یکی از مهم‌ترین اهداف بازار ارزهای دیجیتالی که در تمام سال‌های فعالیت خود برای آن تلاش کرده است، بهبود فعالیت‌های اقتصادی و رشد دنیای مالی جهانی بوده است.

ارزهای دیجیتال متولد شدند تا برابری اقتصادی در جهان را از یک رؤیای دور از دسترس و قدیمی به یک واقعیت در دسترس تبدیل کنند. اگر کمی پیگیر این بازار بوده باشید، حتماً خبرهایی که این روزها درباره بیت‌کوین و دیگر رمزارزهای این بازار منتشر شده است را شنیده‌اید.

بیت‌کوین در چند روز گذشته یکی از تاریخی‌ترین رکورد‌های خودش را ثبت کرد. رکوردی که حسابی سرمایه‌گذارانش را خوشحال کرد و آنها را به یک سود بزرگ رساند.

همین سروصدا و همین موفقیت‌ها باعث شده است افراد زیادی به این بازار توجه کنند. مشتاق شوند به‌عنوان سرمایه‌گذار وارد این بازار شوند و از چنین فرصت سودآوری استفاده کنند.

اگرچه این بازار بیش از یک دهه است متولد شده اما اگر اطلاعاتی درباره آن نداشته باشید، می‌تواند حسابی خطرناک باشد.

اگر ندانید کجا، چطور و در چه موقعیتی استراتژی معامله و سرمایه‌گذاری خودتان را تغییر دهید، نه‌تنها سود نکرده‌اید، بلکه دارایی‌تان را هم از دست خواهید داد. برای همین مهم است که آماده سرمایه‌گذاری و معامله باشید.

بدانید از کجا و چه طریقی باید وارد بازار شوید و برای معامله نهایی، دست‌گرمی داشته باشید. بسیار خب، با همه این توصیف‌ها و آنچه گفتیم، در نهایت جواب چیست؟ از کجا باید شروع کرد و چه روشی برای شروع را باید انتخاب کرد؟ در بخش بعدی قرار است به جواب‌ها برسیم.

رابین-کش

سرمایه‌گذاری و معامله در بازار کریپتوکارنسی

سرمایه‌گذاری و معامله در بازار کریپتوکارنسی، این روزها سه روش مختلف دارد:

  • ساخت حساب و فعالیت در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز
  • خرید از طریق کارت اعتباری
  • خرید از طریق درگاه‌‌های بانکی

نکته مهمی که درباره این روش‌ها وجود دارد، محدودیت‌ها و سطح دسترسی است که می‌توان به هر یک از این سه روش داشت. اگرچه توسعه‌دهندگان بازار تلاش می‌کنند تا این بازار در دسترس و آسان باشد، اما این امکان هنوز عملی نشده است.

جزء روش اول (معامله از طریق صرافی‌های رمزارز)، دو روش دیگر محدودیت‌های بسیار زیادی دارند. در حال حاضر بیشتر برای ایالات متحده و بعضی کشورهای اروپایی امکان‌پذیر است. به همین دلیل منطقی‌ترین روش برای ورود به این بازار، به‌خصوص در ایران، ساخت حساب و فعالیت در صرافی رمزارز است.

صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز زیادی در داخل و خارج از ایران فعالیت می‌کنند. بعضی از این صرافی‌ها به‌راحتی می‌توانند میزبان کاربران ایرانی باشند و بعضی دیگر، محدودیت‌های مختلفی دارند.

اگر به فکر ورود به این بازار هستید، بهترین راه صرافی‌های داخلی است. صرافی رابین‌کش هم یکی از بهترین صرافی‌های داخلی است که در این حوزه فعالیت می‌کند.

رابین‌کش، جامع‌ترین پلتفرم ارز دیجیتال داخلی

صرافی رابین‌کش فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرد و تا امروز تلاش کرده است یک پلتفرم کارآمد و موفق برای کاربران و مشتاقان این حوزه باشد. از اهمیت به آموزش و افزایش آگاهی کاربرانش گرفته تا تلاش برای ساختن یک رقابت سالم و واقعی در دنیای رمزارزها، جزء فعالیت‌ها و اقداماتی است که این صرافی در برنامه خود داشته و همچنان دارد.

یکی از این روش‌ها و امکانات، پلتفرم آزمایشی رابین‌کش است. هیچ تجربه‌ای درباره بازار ارزهای دیجیتال ندارید؟ نمی‌دانید از کجا شروع کنید، به کجا برسید و چطور ادامه دهید؟ این امکان می‌تواند راهنمای خوبی باشد.

پلتفرم آزمایشی رابین‌کش

اگر می‌خواهید با یک آمادگی نسبی وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید و سرمایه‌تان را به یک تیر در تاریکی به خطر نیندازید، پلتفرم آزمایشی رابین‌کش یک انتخاب بسیار خوب است. رابین‌کش این پلتفرم را راه‌اندازی کرده است تا افراد تازه‌وارد بازار از آن استفاده کنند.

در این بازار همه چیز مطابق اطلاعات و داده‌هایی است که در بازار اصلی نمایش داده می‌شود. مهم‌ترین و تنها تفاوتی که دارد این است که با سرمایه واقعی خودتان وارد بازار نمی‌شوید.

با ساخت حساب کاربری در رابین‌کش می‌توانید از پلتفرم آزمایشی رابین‌کش استفاده کنید. خرید کنید، معامله کنید، سرمایه‌گذاری کنید و تجربه کسب کنید. یکی از مهم‌ترین چیزهایی که یک معامله‌گر باید بداند، پیش‌بینی و قدرت تحلیل در بازار است. این توانایی هم جزء با تجربه، آزمون خطا و کسب اطلاعات به دست نمی‌آید.

قول معروفی در این باره وجود دارد که می‌گوید ضرر بخشی از سود است. اگر می‌خواهید ضرر دارایی و سرمایه‌تان را تا بیشترین حد ممکن کاهش دهید، این روش بهترین چاره کار است.

پلتفرم-رابین-کش

امکانات پلتفرم آزمایشی رابین‌کش

سامانه آزمایشی رابین‌کش طوری طراحی شده است که بیشتر اطلاعات و داده‌های آن مشابه بازار اصلی باشد. مهم‌ترین هدف از این کار هم آشنایی دقیق و کامل کاربرانی است که به تازگی وارد این بازار خواهند شد و قصد دارند آگاهی نسبتا خوبی در این بازار داشته باشند. با‌این‌وجود دو تفاوت وجود دارد که لازم است به آنها اشاره کنیم:

  • پلتفرم آزمایشی امکان واریز و برداشت به حساب ندارد.
  • بازار مستقیم برای این سامانه غیرفعال است.

ارزش تقریبی دارایی هر کاربر در این بازار حدود ۲۵ میلیون تومان است (۱۰ میلیون تومان، ۰.۰۰۱ بیت کوین و ۵۰۰ تتر). کاربران می‌توانند با این دارایی اولیه در بازار معامله کنند. همچنین در کیف پول رابین‌کش، چندین رمزارز مختلف وجود دارد که می‌توانید با استفاده از تتر، تومان یا بیت‌کوین، معاملات خود را به‌صورت آزمایشی انجام دهید.

کلام آخر

درباره بازار ارزهای دیجیتال، اهمیت و محبوبیت این بازارها و روش‌هایی که می‌توان از طریق آن وارد بازار شد صحبت کردیم. رابین‌کش جامع‌ترین پلتفرم ارز دیجیتالی است که در ایران فعالیت می‌کند.

این صرافی تنها به جنبه سرمایه‌گذاری و سود بیشتر توجه ندارد، بلکه اولویت اصلی آن آموزش و یادگیری بیشتر است. در همین راستا هم امکانات و قابلیت‌های بسیار متعددی در نظر گرفته است که هیچ صرافی داخلی دیگری ندارد.

یکی از همین امکانات مهم هم، پلتفرم آزمایشی رابین‌کش است. وارد رابین‌کش شوید، حساب کاربری خود را بسازید، احراز هویت کند و برای شروع کار و یادگیری بیشتر از سامانه آزمایشی ما استفاده کنید. تجربه کسب کنید و به‌عنوان یک حرفه‌ای وارد بازار شوید نه یک تازه‌وارد!

عنوان سئو: رابین‌کش | پلتفرم آزمایشی رابین‌کش

توضیحات متا: یکی از امکانات مهم صرافی رابین‌کش، پلتفرم آزمایشی رابین‌کش است. اگر می‌خواهید قبل ورود به بازار اصلی و آغاز معامله تجربه کسب کنید، این مطلب را بخوانید.

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...