|
کدخبر: 176989

پر سود ترین بازار هفته کدام بود؟

در این هفته بورس به رقابت با بازارهای طلا و دلار برگشت و بازدهی ۳٫۵ درصدی را به ثبت رساند. اما پربازده‌ترین بازار نشد و سکه با رشد ۴٫۱ درصدی در صدر جدول بازدهی هفتگی قرار گرفت.

اقتصاد پر سود ترین بازار هفته کدام بود؟

بررسی عملکرد بازارها در هفته دوم خرداد از برگشت بورس به رقابت با دیگر بازارها خبر می‌دهد اما در طرف مقابل دلار کمترین بازدهی را نسبت به دیگر بازارها داشت.

سکه امامی

قیمت سکه امامی در این هفته ۴۳۱ هزار تومان افزایش یافت.

براساس داده‌های شبکه‌های اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز، در هفته اول خرداد هر عدد سکه طرح جدید روی نرخ ۱۰ میلیون و ۳۱۷ هزار تومان خرید و فروش شد.

در این هفته با افزایش قیمت ۴٫۱ درصدی بیشترین بازدهی را نسبت به طلا، بورس و دلار به ثبت رساند و در پایان معاملات این هفته ۱۰ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان قیمت داشت.

بورس

پس از چندین ماه بورس این هفته را صعودی به پایان رساند و به رقابت با دیگر بازارها برگشت.

شاخص کل بورس در هفته قبل روی سطح یک میلیون و ۱۰۹ هزار واحدی قرار داشت. شاخص بازار سرمایه در این هفته ۳۹ هزار واحد رشد کرد و بازدهی ۳٫۵ درصدی را به ثبت رساند.

براساس آمارهای سازمان بورس و اوراق بهادار، شاخص بورس در این هفته با قرار گرفتن روی سطح یک میلیون و ۱۴۸ هزار واحدی به معاملات پایان داد.

طلا

طلای ۱۸ عیار در این هفته ۳٫۲ درصد رشد کرد.

قیمت طلا در هفته قبل یک میلیون و ۴۶ هزار تومان بود اما با رشد ۳۴ هزار تومانی در این هفته به نرخ یک میلیون و ۸۰ هزار تومان رسید.

دلار

شاخص بازار ارز در شش روز گذشته ۱٫۲ درصد افزایش قیمت داشت.

در هفته قبل قیمت دلار صرافی ملی ۲۳ هزار و ۱۴۷ تومان بود. در این هفته با رشد قیمت ۲۸۶ تومانی، نرخ ۲۳ هزار و ۴۳۳ تومانی را به ثبت رساند.

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...